پيام نوروزي باشگاه پرسپوليس
شماره خبر : 144872
سرپرست باشگاه پرسپوليس با صدور پيامي، حلول سال نو را تبريک گفت.

در پيام حميدرضا گرشاسبي آمده است:

بهار بار ديگر با قدم‌هاي سبز خود ميهمان خانه دل‌ها شده است که بهار واقعي را بايد در دل‌ها و جان‌هاي خود جستجو کنيم. اين روزهاي زيبا و دل‌انگيز را به سهم خود به نمايندگي از باشگاه معظم پرسپوليس به تمام ايرانيان و مردمي که در سراسر جهان به تبعيت از فرهنگ ناب ايراني نوروز را بهانه‌اي براي نو شدن قرار مي‌دهند و جشن مي‌گيرند و به خصوص هواداران پرشور، وفادار و دوست داشتني پرسپوليس تبريک مي‌گويم.

باشگاه، تيم فوتبال و هواداران پرسپوليس در سالي که گذشت فراز و نشيب بسياري را تجربه کردند اما در همه حال کنار يکديگر بودند. در اين ميان مهمترين اتفاق، بازگشت سرخپوشان به جايگاه واقعيشان بود.

دهمين قهرماني پرسپوليس که عنوان‌دارترين تيم در رقابت‌هاي داخلي کشورمان است با ستاره‌اي طلايي روبرو شد، هر چند ستاره‌هاي طلايي پرسپوليس بي‌شک هواداران هستند. ترديدي وجود ندارد که در نيم قرن فعاليت اين باشگاه بزرگ و محبوب، هوادارانش چه از جهت تعداد و چه از نظر همراهي و وفاداري، وجه تمايز‌ اين تيم بوده‌اند. اين هواداران، پرسپوليس را در گذر از پيچ و خم‌هاي روزگار، فراز و نشيب دوران‌ها و در مواجهه با طوفان‌ها و انواع بلاهايي که بر سرش نازل شد و نازل کردند، به سلامت به در برده‌اند.

شما هواداران چون انگشتري بوده‌ايد که اين نگين با ارزش، را در بر گرفتيد و پرسپوليس فارغ از عناوين، رکوردها و افتخارات پر شماري که دارد به شما مي‌بالد و به حضورتان پشت، گرم مي‌دارد. از خداوند متعال مي‌خواهيم هيچگاه در اين امر خللي بوجود نيايد.

پرسپوليس اگر اکنون قهرمان بلامنازع فوتبال ايران است و قدرت خود را به عنوان پرتماشاگرترين تيم قاره، بار ديگر به رخ آسيا مي‌کشد. بي‌ترديد، بخش اعظم آن را مرهون حمايت‌هاي مادي و معنوي هواداراني است که بخشي از با شکوه‌ترين، سرنوشت‌سازترين و حماسي‌ترين صحنه‌هاي حضور خود را در روزهاي سخت رقم زده‌اند. صحنه‌هايي که باعث نااميدي رقيبان و بدخواهان پرسپوليس شد و توطئه‌ها عليه پرسپوليس را خنثي کرد. ما هيچگاه روزهاي ابتدايي فصل 95 – 94 را فراموش نکرده‌ايم که در ميان ناکامي‌ها، هواداران دست از حمايت خود بر نداشتند. نتيجه آن اعتماد و پشتيباني که به شيطنت‌ها اجازه نفوذ نداد را چند ماه بعد شاهد بوديم. از آن روزهاي سخت يادي هم از کاپيتان هادي نوروزي عزيز مي‌کنيم که هيچگاه از ذهن و خاطر ما پاک نخواهد شد.

روزهاي حماسي در پرسپوليس کم نبودند. در پايان همان فصل بود که پرسپوليس جام افتخار را از هوادارانش گرفت. روزي که سرخپوشان به ظاهر قهرماني را به تفاضل گل و امتيازات از دست رفته با اشتباهات سهوي داوران واگذار کردند اما تشويق يکپارچه اعضاي تيم بر روي سکوها و در شبکه‌هاي اجتماعي، پرسپوليس را به عنوان قهرمان واقعي فوتبال ايران معرفي کرد. چنان بود که مقدمه قهرماني و رکوردهاي استثنايي فصل گذشته فراهم شد. آن قهرماني اکنون با اقتدار بيشتر تکرار و آن رکوردها بار ديگر توسط شير بچه‌هاي پرسپوليس جابجا شده است.

پرسپوليس با چنين مرام و مسلکي از سوي هوادارانش است که مي‌تواند قهرماني‌ها را تکرار کند و در آسيا يک مدعي سربلند باشد.

سالي که گذشت، با تمام افتخارات و حماسه‌ها، براي ما صحنه آزمون‌هاي گوناگون هم بود. محروميت از نقل و انتقالات بسيار هولناک مي‌نمود، اما تلاش و همکاري مديريت، کادر فني و بازيکنان در کنار حمايت هواداران اجازه نداد، اين اتفاق از قدرت پرسپوليس بکاهد و در ادامه حتي مي‌تواند بر عزم و اراده و همبستگي ما بيفزايد. بي‌ترديد با اين فاکتورها، حتي اين توانايي را خواهيم داشت تا با قدرتي بيشتر، فصل آينده را آغاز کنيم. هر چند باشگاه پرسپوليس همچنان با تمام توان خود، براي رفع اين محروميت مي کوشد، چنانکه با تلاش فراوان نسبتا به حل مساله جريمه مالي اقدام شد و اين هم موفقيت در خور توجهي بود که با حمايت وزارت ورزش و جوانان و دولتمردان و به لطف حضور شما هواداران محقق گرديد.

با تمام اين اوصاف همدلي و همبستگي تمام ارکان خانواده پرسپوليس، بويژه هواداران، تعيين کننده‌ترين نکته است. اين همان چيزي است که از سوي بعضي نشانه گرفته شده است تا به واسطه آن پرسپوليس و هوادارانش را از اوج پائين بکشند. حرکتي که ديگر پنهاني نيست و بايد همه با هم مراقب آن باشيم.

پرسپوليس با فاصله‌اي غير قابل توصيف، گوي سبقت را ربوده است و بعضي براي جلوگيري از ادامه اين امر، راهي جز رخنه در صفوف به هم پيوسته پرسپوليسي‌ها نمي‌يابند. ايجاد اختلاف و بي‌اعتمادي با شايعات مغرضانه و تبليغات فراگير مهمترين راهکار آنها خواهد بود که پيش بيني مي‌کنيم در سال 97، نمود بيشتري يابد.

جدول مسابقات براي آنها متر و معياري است که دست از تلاش نکشند تا از جايي ميان هيأت مديره، مديريت باشگاه، کادر فني، بازيکنان و هواداران، روزنه‌اي ايجاد کرده و نفوذ کنند. صد البته، در اين مسير، ظاهري معتصبانه و دلسوزانه هم مي‌گيرند. آنها به دنبال ايجاد بي‌انگيزگي، دلسردي و تخريب هستند. مي‌خواهند پرسپوليس فضايي دلچسب نباشد و بعد از تمام تلاش‌ها، حالا تمام تمرکز خود را صرف هواداران و ايجاد فضايي مسموم کرده‌اند، اما بي‌ترديد صاحبان اصلي پرسپوليس هوشيارتر از آن هستند که عده‌اي چنين به جان تيم محبوبشان بيفتند.

پرسپوليس همچنين قدرداني خود را از حاميان مالي باشگاه نيز اعلام مي‌دارد که با همکاري صميمانه آنها، حل مشکلات اقتصادي، ميسر شده است.

اين همراهي به طور قطع نقش موثر و سازنده‌اي در تکرار قهرماني‌ها و ادامه افتخارات خواهد داشت و اين امر از چشم هواداران پنهان نمي‌ماند. همچنين جا دارد تا قدرداني شايسته‌اي از دکتر سلطاني فر وزير محترم ورزش و جوانان و همکاران سختکوش ايشان داشته باشيم که ثبات امروز پرسپوليس در سايه درايت و تدبير ايشان اتفاق افتاده است و توسعه و پيشرفت را ميسر مي‌کند.

در پايان، حلول نوروز سال 1397 را به حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري، آحاد ملت ايران، خانواده معزز و سرافراز شهدا و هواداران پرسپوليس تبريک مي‌گوييم.

ارسال در: سه شنبه 29 اسفند ساعت 22:02 (1396/12/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن