دل پيرو: «ديبالا» مي‌تواند رکورد من را بشکند
شماره خبر : 144870
اسطوره تيم فوتبال يوونتوس و تيم ملي ايتاليا خودش را با پائولو ديبالا مقايسه کرده و مدعي شده او زمان مناسبي دارد تا رکورد ضربات کاشته‎اش را بشکند.

الساندرو دل پيرو، ستاره اسطوره‎اي سابق يوونتوس و تيم ملي فوتبال ايتاليا معتقد است پائولو ديبالا به اندازه کافي زمان دارد تا رکورد ضربات کاشته او را بشکند.

بهترين گلزن بيانکونري در ليست بازيکناني که بهترين کاشته‌هاي سري آ را زدند در رده سوم قرار دارد و 22 گل زده است. او بعد از سينيشا ميهايلوويچ و آندره پيرلو قرار که هر دو 28 گل زده‌اند. دل‌پيرو تمام اين گل‌ها را براي يووه زده و در تمام دوران بازي کردن در اين تيم بوده است.

اخيرا ديبالا 9 ضربه کاشته در سري‌آ زده که 8 گل آن براي بانوي پير بوده است. به همين دليل دل‌پيرو در گفتگو با وب سايت يوفا مدعي شده او زمان خوبي براي شکستن رکورد دارد.

دل‌پيرو در اين باره گفت: چه کسي در ضربه کاشته زدن بهتر است؟ از من مي‌خواهيد چه بگويم؟ من دوران خودم را داشتم، پائولو هم زمان خيلي خوبي دارد تا من را پشت سر بگذارد. بايد بگويم او در اين زمينه عالي کار کرده است. برايش آرزوي بهترين‌ها را دارم.

سوال بعدي از دل‌پيرو درباره پافشاري بوفون براي رسيدن به قهرماني اروپا با يوونتوس در ليگ قهرمانان است: همه دنيا منتظر هستند تا بوفون جام قهرماني ليگ قهرمانان را بالاي سر ببرد. اما از نظر من او در هر شرايطي شماره يک است.

ارسال در: سه شنبه 29 اسفند ساعت 21:28 (1396/12/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن