احتمال بازگشت فان پرسي به تيم ملي هلند
شماره خبر : 144864
سرمربي جديد "لاله‌هاي نارنجي" از احتمال بازگشت روبين فان پرسي به تيم ملي هلند خبر داد.

روبين فان پرسي ، مهاجم پا به سن گذاشته تيم‌ ‌ملي فوتبال هلند، مدتي است که از تيم‌ ‌ملي اين کشور دور بوده است. او با حضور در تيم‌ ‌ملي فوتبال فاينورد عملکرد خوبي در اين فصل داشته است و همين امر باعث شده تا زمزمه‌هاي بازگشت او به تيم‌ ‌ملي هلند شنيده شود.

رونالد کومان، سرمربي تيم‌ ‌ملي هلند درباره بازگشت روبين فان پرسي به تيم‌ ‌ملي فوتبال اين کشور، گفت‌: ما به دقت عملکرد فان پرسي را زير نظر داريم و اگر او به همين منوال پيش رود و کارش را ادامه‌ دهد احتمال دارد بار ديگر به تيم‌ ‌ملي فوتبال هلند دعوت شود، چون براي من سن و سال مهم نيست ،‌ بلکه شادابي و طراوت بازيکن مهم است و از اهميت بيشتري برخوردار است.

تيم‌ ‌ملي فوتبال هلند ناکام بزرگ در راه صعود به جام جهاني 2018 روسيه بود و در حال‌ حاضر تلاش مي‌کند تا خودش را بتواند براي جام ملت‌هاي آماده کند.

روبين فان پرسي در 102 بازي براي تيم ملي هلند توانسته است 52 گل به ثمر برساند تا رکورددار گلزني در تيم ملي کشورش باشد. با اين حال بعد از شکست 4 بر صفر برابر فرانسه در انتخابي جام جهاني، او ديگر به تيم ملي کشورش دعوت نشد.

تيم ملي هلند بايد دو ديدار دوستانه برابر انگليس و پرتغال انجام دهد که اين دو ديدار اولين بازيهايي هستند که آرين روبن ستاره نامدار هلندي در آن غايب است و به دليل بازنشستگي از جمع لاله هاي نارنجي خارج شده است.

ارسال در: سه شنبه 29 اسفند ساعت 14:52 (1396/12/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن