5 جراحي بزرگ استقلال در سال 96!
شماره خبر : 144833
بازيکنان تيم فوتبال استقلال امسال رکورد جالبي در مصدوميت از خود به جاي گذاشتند.

 

استقلال پر آسيب ديدگي ترين فصل خود را مي گذراند و در زمينه مصدوميت بازيکنانش به رکورد عجيبي دست يافته است. در اين فصل کمتر بازيکن اين تيم بود که آسيب نديد و کارش به دوا و درمان نرسيد. تقريبا همه بازيکنان استقلال در اين فصل مصدوميت را تجربه کردند فقط شدت و حدت آن کم و زياد داشت. در اين ميان بودند بعضي از بازيکنان اين تيم که به دليل مصدوميت ناچار شدند تن به عمل جراحي بدهند. 

به بهانه جديدترين جراحي بازيکنان اين تيم يادآوري مي کنيم بازيکناني را که سبب شدند سالي پر کار براي کادر پزشکي تيم استقلال رقم بخورد. 

آبي ها فصل را در حالي شروع کردند که اميد ابراهيمي به تازگي عضله پاره شده شکمش را به تيغ جراح سپرده بود و به همين دليل 7 بازي ابتداي فصل را کامل از دست داد. 7 هفته اي که آبي نتايج خوبي هم نگرفتند و در نهايت اين نتايج منجر به تغيير و تحول روي نيمکت اين تيم شد.

اگر جراحي اميد ابراهيمي را هم در بين اعمال جراحي اين فصل آبي پوشان حساب نکنيم، پژمان منتظري نخستين بازيکن اين تيم بود که از ناحيه کتف دچار صدمه ديدگي شديد شد و دستش را جراحي کرد.

مهدي قائدي دومين بازيکن آبي پوشان که بود که در يک سانحه رانندگي به حدي آسيب ديد که از ناحيه کبد دچار عمل جراحي قرار گرفت. قائدي تنها بازيکن استقلال بود که خارج از ميدان فوتبال آسيب ديد.

شديدترين و عجيب ترين و فوتبالي ترين صدمه ديدگي در اين فصل نصيب  پادواني، بازيکن برزيلي و محجوب تيم استقلال شد. پادواني تنها بازيکن جراحي شده آبي پوشان بود که در جريان مسابقه دچار آسيب ديدگي شد و شدت اين آسيب ديدگي آنقدر زياد بود که نه تنها به صورت اورژانسي تحت عمل جراحي قرار گرفت، بلکه وي همچنان بستري است و بايد حداقل يکبار ديگر زير تيغ جراح برود. 

و اما محسن کريمي را بايد رکورددار جراحي در سال پر جراحي آبي ها دانست. کريمي تنها بازيکن اين تيم است که در اين فصل دو بار تحت عمل جراحي قرار گرفت. بار اول از ناحيه کتف و بار دوم از ناحيه زانو. کريمي چهارمين بازيکن آبي ها است که پنجمين جراحي را به اين تيم تحميل کرد.

ارسال در: دوشنبه 28 اسفند ساعت 10:28 (1396/12/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن