رئال مادريد 6-3 خيرونا: 4گل سهم رونالدو
شماره خبر : 144831
رئال مادريد در ديداري خانگي موفق شد با نتيجه 6-3 خيرونا را شکست بدهد و به رتبه سوم جدول لاليگا برگردد.

در اين ديدار خيرونا نمايش شجاعانه اي در سانتياگو برنابئو داشت اما در نهايت اين رئالي ها بودند که به لطف درخشش کريس رونالدو و چهار گل او توانستند به سه امتياز اين ديدار برسند. نکته قابل توجه اينکه دروازه بان خيرونا، ياسين بونو، احتمالا دروازه بان اول مراکش در جام جهاني خواهد بود و رونالدو در اين ديدار، شيوه هاي مختلف باز کردن دروازه او را تمرين کرد. 

رئال مادريد بازي را بهتر آغاز کرد و چيزي نمانده بود که رونالدو در دقيقه 3 گل اول بازي را به ثمر برساند اما دروازه بان خيرونا با يک واکنش عالي، توپ را دفع کرد.

 

برتري رئالي ها ادامه داشت و بعد از اينکه اين تيم در دقيقه 7 يک موقعيت خوب ديگر را از دست داد، سرانجام در دقيقه 11 توانستند به گل برسند. روي پاس در عرض توني کروس در محوطه جريمه بود که کريس رونالدو با يک ضربه دقيق، توپ را به گوشه دروازه خيرونا فرستاد.

 

 

 

بعد از اين گل بازيکنان ميهمان پيش کشيدند و چيزي نمانده بود که در دقيقه 15 کار را به تساوي بکشند اما ضربه سر پورتو از کنار دروازه به شکل خطرناکي به بيرون رفت.

 

در ادامه بازي متعادل تر شد اما باز هم اين بازيکنان خيرونا بودند که موقعيت هاي خطرناک تري روي دروازه رئال ايجاد مي کردند و سرانجام در دقيقه 29 به گل تساوي رسيدند. روي يک ضربه خطا از سمت راست محوطه جريمه رئال بود که ارسال گراندل در مقابل دروازه به استواني رسيد و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد.

 

 

 

 

رئالي ها که برتري شان را از دست رفته مي ديدند، در ادامه پيش کشيدند و در دقايق پاياني نيمه اول بر بازي تسلط داشتند اما نتوانستند به گل برسند و نيمه اول با تساوي 1-1 به پايان رسيد.

 

نيمه دوم را رئال هجومي تر آغاز کرد و خيلي زود به گل دوم رسيد. در دقيقه 48 بود که روي يک حرکت تيمي و پاس در عمق کريم بنزما، کريس رونالدو در موقعيت تک به تک قرار گرفت و با يک ضربه دقيق، کار را تمام کرد.

 

برتري رئال بعد از اين گل هم ادامه پيدا کرد و رونالدو مي توانست در دقيقه 55 سومين گل خود و تيمش را بزند اما ستاره پرتغالي نتوانست از اين موقعيت استفاده کند.

 

ولي تنها 4 دقيقه بعد، رونالدو پايه گذار گل سوم رئال شد. او که روي ارسال زميني بنزما صاحب موقعيت شده بود، با يک پاس کوتاه، لوکاس واسکس را صاحب موقعيت کرد و او هم با ضربه اي دقيق، توپ را به گوشه دروازه ياسين بونو فرستاد.

 

با اين گل هم حملات رئال فروکش نکرد و اين تيم در دقيقه 64 به گل چهارم رسيد. روي حرکت خوب آسنسيو بود که بنزما صاحب موقعيت شد اما ضربه محکم او را بونو به طور ناقص دفع کرد. توپ برگشتي مقابل رونالدو قرار گرفت و او هم دروازه خالي را به راحتي باز کرد تا حساب کار 4-1 شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال در: دوشنبه 28 اسفند ساعت 02:11 (1396/12/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن