بارسلونا 2 - 0 بيلبائو؛ پيروزي در روز بدشانسي
شماره خبر : 144823
بارسلونا موفق شد در خانه خود با نتيجه 0-2 بيلبائو را مغلوب کند.

بارسا در روزي که بدشانس بود و 3 بار ديرک دروازه بيلبائو را به لرزه درآورد، در نهايت با 2 گل آلکاسر و مسي بيلبائو را شکست داد.

 

بازي با برتري بارسلونا آغاز شد و اين تيم در دقيقه 8 به گل اول رسيد. روي حرکت زيباي مسي و پاس رو به بيرون آلبا، آلکاسر از وسط محوطه با ضربه اي زميني گل اول را ثمر رساند.

 

 

 

4 دقيقه بعد ليونل مسي مي توانست خيلي زود گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه زميني او توسط کپا دفع شده و راهي کرنر شد.

 

در دقيقه 15 کوتينيو درون شش قدم صاحب موقعيت گلزني شد اما ضربه او به ديرک خورد و در ريباند هم مسي نتوانست از اين فرصت استفاده کند.

 

در دقيقه 22 اين بار عثمان دمبله سرحال شانس خود را براي گلزني امتحان کرد اما سنگربان جوان بيلبائو باز هم واکنش مناسبي نشان داد.

 

در ادامه باز هم کوتينيئو مي توانست گلزني کند اما اين بار هم ضربه چيپ او به ديرک دروازه کپا برخورد کرد تا ستاره برزيلي بدشانس باشد.

 

در نهايت فشار بارسا باز هم جواب داد و ليونل مسي در دقيقه 31 با ضربه اي زميني و دقيق از پشت محوطه، گل دوم بارسا را به ثمر رساند.

 

 

 

در دقيقه 43 اين بار ضربه ديدني پائولينيو به ديرک دروازه بيلبائو برخورد کرد تا بارسا عليرغم بدشانسي هاي فراوان، با برتري 0-2 راهي رختکن شود.

 

اولين فرصت نيمه دوم براي بيلبائو ايجاد شد اما ضربه زميني مرينو با اختلاف کمي از کنار دروازه تراشتگن به بيرون رفت. در دقيقه 60 و روي پاس مسي، کوتينيو باز هم صاحب موقعيت براي گلزني شد اما ضربه آرام او در اختيار کپا قرار گرفت.

 

 

در ادامه جريان بازي آرام شد و بارسا که از پيروزي خود اطمينان داشت، ترجيح داد فشار و دايره حملات خود را کاهش دهد. در دقيقه 86 بيلبائو مي توانست توسط آدوريز اختلاف را به حداقل برساند اما ضربه چيپ او در اختيار تراشتگن قرار گرفت.

 

در دقيقه 88 ليونل مسي در گوشه محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه او با اختلاف کمي به بيرون رفت تا در نهايت بارسلونا 0-2 حريف خود را مغلوب کند.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 20:41 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن