اسامي بازيکنان دوپينگي فوتبال اعلام شد
شماره خبر : 144822
رييس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال از اعلام رسمي اسامي دو بازيکن فوتبال در ليگ يک و ميزان محروميت آن‌ها خبر داد.

دکتر سيف برقي گفت: بر اساس آيين نامه‌هاي مصرح آژانس جهاني مبارزه با دوپينگ و همچنين آيين نامه ضد دوپينگ فيفا، بعد از اعلام مثبت شدن تست دوپينگ بازيکنان از سوي آزمايشگاه مرجع آژانس جهاني، روند دادرسي با جلسات استماع بازيکن متهم به دوپينگ آغاز و در ادامه به جلسات دادرسي اوليه و استيناف خاتمه مي‌يابد که ممکن است بر حسب نوع پرونده تا مشخص شدن حکم نهايي، ماه‌ها اعلام نام بازيکن و ميزان محروميت وي به درازا بکشد؛ لذا بعد از انجام روند‌هاي دادرسي در ستاد ملي مبارزه با دوپينگ و اعلام رسمي اين ستاد و پايان مهلت بيست و يک روزه استيناف، نتايج به شرح زير اعلام مي‌گردد:

1- رحمان روحانيان بازيکن تيم فوتبال صباي قم بدليل مصرف ماده ممنوعه بولدنون از دسته آنابوليک استروييد به مدت چهارسال از حضور در کليه فعاليت‌هاي مرتبط با فوتبال محروم گرديدند. بر اين اساس شروع دوره محروميت ايشان از زمان تعليق اجباري ايشان يعني دوم دي ماه ?? آغاز و در اول دي ماه 1400  پايان مي‌پذيرد.
2- محمد علي عبدالله پور بازيکن تيم فوتبال راه آهن تهران بدليل مصرف ماده ممنوعه متيل هگزان آمين از دسته محرک‌ها به مدت دو سال از حضور در کليه فعاليت‌هاي مرتبط با فوتبال محروم گرديدند. بر اين اساس شروع دوره محروميت ايشان از زمان تعليق اجباري ايشان يعني دوازده آذر 96 آغاز و در يازده آذر ماه 98 پايان مي‌پذيرد.
رييس کميته پزشکي افزود: پرونده دو نفر ديگر از بازيکنان متهم به تخلف از دوپينگ همچنان در حال رسيدگي در نادو مي‌باشد که بعد از اتمام مهلت استيناف نتايج آن بصورت رسمي از طريق سايت نادو و فدراسيون فوتبال اعلام خواهد شد.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 20:35 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن