اولويت نخست نقل و انتقالاتي رئال در تابستان
شماره خبر : 144819
نه نيمار و نه هيچ مهاجمي ديگر؛ رئال در درجه اول براي انتقالات تابستاني به دنبال جذب هافبکي با توانايي هاي مودريچ است.

 

مودريچ در روزهاي پاياني انتقالات تابستان 2012 بود که با خواست مورينيو از تاتنهام به رئال پيوست. او اولين بازي خود را در سوپرکاپ اسپانيا برابر بارسا انجام داد و پاقدم او براي کهکشاني ها نيز خوش يمن بود. رئال آن بازي را 2-1 برد و فاتح اولين جام فصل شد.

 

 

 

 

ماه هاي ابتدايي حضور مودريچ در رئال چندان خوب پيش نرفت؛ ولي هرچه زمان گذشت، او توانست بهتر خود را با شرايط تيم جديدش وفق دهد. اوج درخشش مودريچ در بازي برگشت با يونايتد در يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان بود که توانست يکي از دو گل کهکشاني ها را در اولدترافورد به ثمر برساند.

 

مودريچ اما حالا و پس از گذشت 5 سال و نيم، ستاره شماره يک خط مياني رئال است و در نبود او کيفيت بازي رئال دچار افت محسوسي مي شود.

طبق ادعاي مارکا، مسئولان رئال که مي دانند مودريچ با توجه به افزايش سنش، نهايت تا دو سال ديگر مي تواند در همين سطح بدرخشد، قصد جذب هافبکي بزرگ و در حد و اندازه مودريچ را دارند و در همين تابستان اين مهم را به انجام خواهند رساند.

 

 

 

 

در تيم فعلي رئال، هافبکي مشابه مودريچ وجود ندارد و اين نگران کننده جلوه مي کند. هرچند اين روزها صحبت از خريد نيمار و يک مهاجم شماره 9(لواندوفسکي) است ولي طبق ادعاي مارکا، اولويت اول رئالي ها خريد هافبکي جوان و خوش تکنيک همچون لوکا مودريچ است.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 18:33 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن