براي قرارداد شفر نبايد عجله کرد
شماره خبر : 144817
محمد نوازي در خصوص شرايط اين تيم در هفته‌هاي اخير گفت: همه چيز تا بازي با العين خوب بود و معتقدم دليل تساوي مقابل العين فقط خستگي بود ضمن آنکه بازي رفت که دو تيم انجام دادند، فراتر از آسيا بود.

کاپيتان سابق استقلال ادامه داد: معتقدم دليل اصلي افت استقلال در بازي برگشت فقط خستگي بود و انشاالله بازيکنان در بازي با الريان جبران مي‌کنند و سه امتياز را کسب مي‌کنند.

نوازي در خصوص صحبت‌هايي که پيرامون تمديد قرارداد شفر مطرح مي‌شود، گفت: مديران استقلال بايد ريزبينانه به قضايا نگاه کنند چون پاي آينده استقلال وسط است. ما هر چه داريم از اين طرفداران است. مردم بايد نظر بدهند که نتايج خوب است يا بد اما معتقدم نبايد عجولانه تصميم گرفت و ابتدا بايد صبر کرد و آخر فصل تمام نتايج را مورد بررسي قرار داده و سپس در مورد شفر تصميم بگيرند.

مربي سابق استقلال تاکيد کرد: استقلال 4 نتيجه خوب گرفته و در اين بين عده‌اي هم بازارگرمي مي‌کنند اما شرايط طوري پيش نرود که بعدا پشيمان شوند. استقلال تيم کوچکي نيست و هميشه به دنبال بهترين‌ها بوده و مطمئنا اگر ساپورت شود؛ بهتر هم خواهد شد اما در مورد مربيان نبايد تصميم عجولانه گرفت.

وي در پايان در خصوص عيادتش از محسن کريمي گفت: روز گذشته اولين نفري بودم که از وي عيادت کردم. کريمي جوان است و فرصت رشد دارد. او يک مدت استراحت خواهد کرد و انشاالله با کمک دکتر نوروزي باز خواهد گشت.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 18:18 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن