تذکر برانکو به بازيکنان پرسپوليس تبديل به تهديد شد
شماره خبر : 144816
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس از نحوه تمرين شاگردانش ابراز نارضايتي کرد.

تمرين نوبت عصر امروز (يکشنبه) پرسپوليس از ساعت 16 در ورزشگاه شهيد کاظمي آغاز شد و سرخپوشان يک جلسه تمرين نسبتاً پرفشار را زير نظر کادرفني کروات خود پشت سر گذاشتند.

* بازيکنان ملي‌پوش و خارجي تيم به همراه کمال کاميابي‌نيا و محمد انصاري که از ليست تيم ملي خط خورده‌اند در تمرين امروز غايب بودند.

* چند هوادار معلول ذهني که تعدادشان به 15 نفر مي‌رسيد، ميهمان ويژه تمرين امروز بودند که از روي سکوها بازيکنان اين تيم را تشويق مي‌کردند. برخورد بازيکنان و مربيان پرسپوليس با معلولان ذهني بسيار صميمي بود.

* هواداران پرسپوليس امروز در 30 دقيقه ابتدايي تمرين اجازه حضور در ورزشگاه را پيدا نکرده بودند که همين مسئله باعث دلخوري آنها شده بود. 

* بازيکنان بسيار بي‌انگيزه و بي‌رمق تمرين مي‌کردند که اين مسئله بارها با تذکرات برانکو همراه شد. او در نهايت شاگردانش را تهديد کرد که اگر با جديت تمرين نکنند براي روز اول عيد براي آنها تمرين خواهد گذاشت.

* محسن مسلمان بعد از اينکه تهديد برانکو را شنيد با صداي بلند گفت، فردا را سه جلسه تمرين بگذاريد، اما روز اول عيد به ما استراحت بدهيد. در اين بين برانکو تأکيد کرد اگر تمرين امروز باب ميل او نباشد روز چهارشنبه براي آنها تمرين خواهد گذاشت.

* در اواخر تمرين, هواداران پرسپوليس به تشويق بازيکنان و برانکو پرداختند و در لحظاتي نيز عليه وينفرد شفر، سرمربي استقلال شعار دادند.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 18:13 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن