آلت قتاله ،تابلو تعويض
شماره خبر : 144813
آلت قتاله ،تابلو تعويض

   /مسابقات ليگ برتر باشگاه‌هاي گيلان در هفته آخر با جنجال بزرگي همراه بود و در يکي از مسابقات حساس آن داور ليگ برتري فوتبال ايران مورد ضرب و شتم و حملات بي‌سابقه‌اي قرار گرفت.

ديدار دو تيم شاهين بندرانزلي و چاي ناطق گيلان در مسابقات ليگ برتر گيلان در حالي در لاهيجان برگزار شد که دو تيم براي کسب عنوان نائب قهرماني اين مسابقات به مصاف يکديگر مي‌رفتند با اين توضيح که نماينده انزلي با کسب تساوي در اين بازي خارج از خانه نيز به هدف خود مي‌رسيد اما نماينده لاهيجان در زمين خانگي خود و با حمايت هواداران اميدوار به پيروزي و دستيابي به اين عنوان بود. موضوعي که به حساسيت اين بازي مي‌افزود و در دقايق پاياني جنجال بزرگي را به پا کرد.

بازي با نتيجه بدون گل در ثانيه‌هاي پاياني در جريان بود که مديرعامل تيم ميزبان در اتفاقي باورنکردني با ورود به زمين شروع به کتک زدن داور چهارم کرد! اين اما پايان ماجرا نبود و دقايقي بعد تماشاگران ميزبان نيز به اين اتفاق ورود کردند و زمين مسابقه را پر از افراد غيرمسوول که خشمگين از نتيجه نگرفتن تيم خود آن را بر سر داور نگون بخت و کمک‌هايش خالي کردند.

نکته جالب اين بود که قضاوت اين مسابقه به عهده داور ليگ برتري و شناخته شده يعني حميد حاج ملک بود.

بعد از اين اتفاقات عجيب هيات فوتبال گيلان اعلام کرده نتيجه اين بازي سه بر صفر به سود تيم شاهين بندرانزلي اعلام خواهد شد.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 12:22 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن