چشم سوم / دورهمي با شرکت سيرالئون
شماره خبر : 144812
چشم سوم / دورهمي با شرکت سيرالئون

 چشم سوم / دورهمي با شرکت سيرالئون

1_ ديدار تيم ملي با بچه هاي سير الئون مرا به ياد دو مطلب انداخت . اول اينکه عده اي من بميرم تو بميري زدند تا بازي برگزار شود درست شبيه صحنه  تصادفات خيابانهاي ما که بعد از صداي تصادف همه کارشناس مي شوند و با من بميرم تو بميري بدون بيمه صحنه را تا آمدن پليس جمع مي کنند دوم اينکه اين بازي يادآور پدري بود که چند ساعت مانده به تحويل سال با اندک پس اندازي با حداقل ها مي خواهد خانواده خود را شاد کند . به چه روزي افتاديم هم  خرج حريف  دورهمي را مي دهيم و هم  بازي را جدي مي گيريم .

2_ يک مدتي بود با توجه به نتايج  برانکو و شفر ،پيشکسوتان دو تيم  کمتر افتابي مي شدند و مصاحبه مي کردند اگر مصاحبه اي هم بود اين دو مربي تشويق و تمجيد مي شدند تا اينکه ضيا عربشاهي ناگهان پيدايش شد و برانکو را از درجه پرفسوري به زير کشيد . حقيقتش را بخواهيد ضيا مربي با دانشي است وقتي مي بيند پرسپوليس مي تواند بهتر باشد دلش براي تيم و هوادار مي سوزد . هر چند روي نيمکت پرسپوليس جاي امثال ضيا است تا برادر برانکو ،اما يک نکته را هم فراموش نکنيم در فوتبال ايران  براي ديده شدن بايد عليه جريان شنا کنيد .

3_ دربي شيراز هم اين هفته بين فجر و برق برگزار شد . وضعيت براي فجر سپاسي شيراز بدک نيست و احتمال صعود اين تيم به ليگ برتر وجود دارد . هر چند اگر اين تيم صعود هم کند فردا ها مي گويند کلا يک صدم تيمهاي ديگر خرج کرديم و کلانتري را کنار مي گذارند تا يک شاعر بيايد و تيم را از خطر سقوط نجات بدهد .  

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 12:05 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن