مورينيو: بازيکنانم از بازي کردن مي‌ترسند
شماره خبر : 144798
ژوزه مورينيو، سرمربي منچستريونايتد معتقد است که بازيکنانش مي‌ترسند آنطور که بايد بازي کنند.

شاگردان مورينيو شب گذشته به مصاف برايتون رفتند و در نيمه نهايي جام حذفي موفق شدند 2-0 حريف را شکست دهند. با اين حال مورينيو به نظر از عملکرد آنها خيلي راضي نيست و مدعي شد که آنها مي‌ترسند آنطور که بايد بازي کنند.

 

او گفت:" ترجيح مي‌دهم نام بازيکنان خوبم را بگويم. ماتيچ يک جزيره از شخصيت و کيفيت و واکنش به شکست بود. البته جزيره اي که با آب محصور نشده بلکه با افرادي که کارهاي مثبت انجام مي‌دهند. براي مثال، اسکات بدترين بازي عمرش را براي تيم اصلي انجام داد. ولي او بازيکن منچستريونايتد است و اشتباهاتي داشته است و توپ را خيلي از دست داده است.

 

 

 

 

ولي شخصيت فوق العاده اي براي کنار آمدن با اشتباهات دارد، شخصيت بزرگي که اينطور فکر مي‌کند: « من خوب بازي نمي‌کنم ولي حداقل بايد مسائل ابتدايي را به درستي انجام دهم.» ولي چندين بازيکن ديگر ما ترسيده بودند."

 

مورينيو درباره تغيير ديدگاه‌ها راجع به تيمش گفت:" وقتي خورشيد در حال تابيدن است و شما بازي‌هايتان را مي‌بريد، گل مي‌زنيد و همه چيز خوب پيش مي‌رود، هر بازيکني دوست دارد بازي کند و مطمئن است که نمايش خوبي خواهد داشت. وقتي هوا سرد و تاريک است و فوتبال روي خوشش را به شما نشان نمي‌دهد و چندين نتيجه بد مي‌گيريد، اينکه در زمين باشيد و توپ را لمس کنيد را هر کسي بلد است ولي اينکه از ديگران توپ بخواهيد و باي سازي کنيد، شخصيت بزرگي مي‌خواهد."

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 09:56 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن