شفر: چنين فضايي را تا به حال نديده بودم
شماره خبر : 144613
سرمربي تيم فوتبال استقلال، گفت: : بازي بسيار خوبي بود، در نيمه اول خوب پرس کرديم و فرصت هاي گلزني زيادي داشتيم.

وينفرد شفر در نشست خبري بعد از تساوي يک بر يک مقابل العين امارات،‌گفت: بازي بسيار خوبي بود. در نيمه اول خوب پرس کرديم و فرصت هاي گلزني زيادي داشتيم.

* چنين فضايي را تا به حال نديده بودم

وي افزود: در نيمه اول فقط به يک گل رسيديم در نيمه دوم در يک صحنه نظم را رعايت نکرديم و در همان صحنه گل خورديم سپس حريفمان چند فرصت گل داشت بعد از آن ما توسط علي قرباني و جابر انصاري فرصت گل‌زني پيدا کرديم در بين نيمه مجبور شديم وريا غفوري را عوض کنيم. از اين به بعد فرصت ريکاوري و استراحت داريم،‌ چند بازيکن مصدوم داريم که بايد کار درماني آنها انجام شود و بازيکنان نياز به ريکاوري و استراحت دارند تا با قدرت بيشتري دوباره بازگردند، گفته بودم اين ناآمادگي به خاطر شرايط اردوي پيش فصل است. زماني که شما آنجا خوب بدنسازي نکنيد گاهي با مشکل روبرو مي‌شويد از هواداران فوق‌العاده استقلال تشکر مي‌کنم امروز خيلي خوب پشت تيم بودند و از تيم‌شان حمايت کردند چنين فضايي را تا به حال نديده بودم که اين تعداد هوادار پشتيبان تيم باشند از هواداران تشکر مي‌کنم حالا وقت استراحت و کسب آمادگي براي شروع دوباره مسابقات است.

*من متوجه اين مساله نشدم که العين بهتر از ما بازي کرد

وي درمورد اينکه تيم العين بهتر از استقلال بازي کرد و استقلال بعد از گل عقب نشست اظهار داشت: من متوجه اين مساله نشدم که العين بهتر از ما بازي کرد در نيمه اول ما فوتبال بسيار خوبي را بازي کرديم،‌در نيمه دوم مشکلي که داشتيم روز ضدحملات بود اينکه پاس‌هاي خوب ارسال نشد، العين در 15 دقيقه از نيمه دوم بهتر از ما بازي کرد، اما با آمدن جابر انصاري و علي قرباني چند موقعيت گلزني ايجاد کرديم که اين دو بازيکن مي‌توانستند گلزني هم کنند. 

* هيچ تيمي نمي‌تواند 90 دقيقه کامل حريف را پرس کند

وي درمورد بازي خسرو حيدري گفت: خسرو حيدري خوب بازي کرد اما ووريا غفوري وقتي در زمين است فشار زيادي روي خط دفاع حريف مي‌آورد، بازيکنان ما در نيمه دوم خسته شده بودند با اين حال موقعيت‌هاي گلزني زيادي را بدست آورديم بعد از گل عقب‌نشيني نکرديم بلکه از ميانه زمين پرس انجام داديم و وقتي صاحب توپ مي‌شديم بايد پاس‌هاي خوبي مي‌داديم و به بازيکني که در موقعيت بهتر  بود بايد پاس مي‌داديم، هيچ تيمي نمي‌تواند 90 دقيقه کامل حريف را پرس کند. اين غير ممکن است.

ارسال در: دوشنبه 21 اسفند ساعت 21:59 (1396/12/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن