پرسپوليس ها اين هفته تمديد ميکنند ؟
شماره خبر : 144600
اين آخرين اردوي سرخپوشان در سال 1396 خواهد بود و تا ديدار سه‌شنبه‌شب مقابل الوصل ادامه دارد. پس از اين بازي، پرسپوليسي‌ها در اختيار خود هستند اما بايد روز پنج‌شنبه و جمعه دو جلسه تمريني ديگر را زير نظر کريم باقري در تهران داشته باشند و سپس به تعطيلات نوروزي مي‌روند.

با اين حال، در اين هفته هواداران منتظرند تا اتفاقات بزرگي رخ دهد. شايد بهترين اتفاق ممکن، پيروزي برابر الوصل در بازي برگشت باشد و همچنين تساوي نسف‌قرشي و السد در قطر اما از آن مهم‌تر، بحث تعيين تکليف بازيکنان براي فصل آينده است.

همان‌طور که حميدرضا گرشاسبي بارها اعلام کرده بود، به توافقات خوبي با بازيکنان رسيده و قرار است در آخرين هفته اسفند، يعني همين هفته‌، روند تمديد قراردادها ادامه مي‌يابد. برانکو اميدوار است از جمع بازيکناني که قراردادشان به اتمام مي‌رسد، همگي در پرسپوليس بمانند و گرشاسبي نيز اين هفته را با اين اميدواري آغاز کرده که بدون هيچ حاشيه و حرف و حديثي بتواند بازيکنان را راضي به تمديد قرارداد کند.

طبق آمارهايي که وجود دارد، در پايان فصل که مصادف با ارديبهشت سال آينده است، قرارداد 12 بازيکن پرسپوليس به اتمام مي‌رسد و باشگاه بايد هرچه زودتر فکري به حال اين قضيه کند وگرنه اسکلت اصلي و بازيکنان ذخيره‌‌اش را از دست مي‌دهد. تنها بازيکني که تا امروز، اقدام به تمديد قرارداد کرده، شجاع خليل‌‌زاده است اما ساير بازيکنان براي تمديد قرارداد، فقط قول و قرارهايي گذاشته‌اند و هنوز وارد کارزار نشده‌اند.

آنها در انتظار به وجود آمدن زمينه‌هاي اين کار، تسويه حساب از گذشته، بخشش جريمه‌هايي که مديران فصل قبل براي‌شان در نظر گرفته بودند و دريافت پيش‌پرداخت يا دريافت امتيازاتي در قالب آپشن‌هاي طلايي براي فصل آينده هستند. آن‌طور که از قراين برمي‌‌آيد بازيکنان پرسپوليس به اين آساني تن به تمديد قرارداد نمي‌دهند که اگر اين‌طور بود، آنها به خواسته برانکو تا به حال، قراردادشان را تمديد کرده بودند ولي همچنان خبر تازه‌اي از اين اتفاق نمي‌شنويم.

طبق ادعاي گرشاسبي، در اين هفته بايد اتفاقات زيادي رخ دهد هرچند از داخل تيم، خبرهاي ديگري به گوش مي‌رسد؛ اينکه همه چيز به سال آينده کشيده خواهد شد تا بازيکنان ببينند چه انتخابي براي‌شان بهتر است‌؛ ماندن در تيم يا رفتن به تيم‌هاي ديگر! فاز ديگر اين ماجرا را فراموش نکنيد، اکثر بازيکنان ترکيب اصلي، از ليگ‌هاي اروپايي و قطر پيشنهادات بسيار خوبي دارند و اگر در مذاکره با باشگاه پرسپوليس، به توافق خوبي نرسند، قطعاً از اين تيم جدا مي‌شوند.

مهم‌ترين درخواست گرشاسبي از تک‌تک بازيکنان اين بود که قبل از اخذ تصميم نهايي، اول با باشگاه پرسپوليس مذاکره کنند و اگر راضي به تمديد قرارداد نشدند، پيشنهادات ديگر را مورد بررسي قرار دهند. با اين حال، اکثر بازيکنان به برانکو فقط گفته‌اند که مي‌مانند اما تا وقتي رضايت‌شان جلب نشود، خبري از تمديد قرارداد نيست.

ارسال در: دوشنبه 21 اسفند ساعت 19:20 (1396/12/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن