استقبال بد مسئولان اماراتي از تيم ايراني
شماره خبر : 144523
مسئولان تيم فوتبال الوحده امارات استقبال بدي از کاروان تيم ذوب آهن در ابوظبي داشتند.

کاروان ذوب آهن بعد از کش و قوس هاي زياد وارد ابوظبي شد. ذوبي ها که پرواز اين تيم به سمت ابوظبي با تاخير همراه بود  در نهايت براي ديدار با الوحده ابوظبي، وارد اين شهر شدند.

ذوبي ها در شرايطي به ابوظبي رسيدند که هيچ کدام از مقامات ايراني و اماراتي براي استقبال از اين تيم در فرودگاه حضور نداشتند. البته فدراسيون فوتبال آسيا الزامي براي اين ميزباني در فرودگاه ندارد اما ميزباني مقامات تيم ميزبان از کاروان تيم مهمان از جمله قوانين نانوشته و رسم هاي قديمي است که اماراتي ها در فصل جاري ناديده گرفتند و مقامات العين نيز از استقلالي ها استقبال نکردند.

از سوي ديگر اتوبوس و دو وسيله نقليه ديگري که قرار بود کاروان ذوب آهن را به هتل منتقل کند، با وجود فاصله کم در فرودگاه حضور نداشت و ذوبي ها دقايقي را در فرودگاه منتظر ماندند که البته اين موضوع در صورت شکايت باشگاه ذوب آهن به ناظر مسابقه مي تواند جريمه سنگيني را براي الوحده در پي داشته باشد.

معطلي ذوبي ها در فرودگاه و تاخير در پرواز باعث شده تا امير قلعه نويي و کادرفني اين تيم نگران خستگي بازيکنان و البته ريکاوري بازيکنان خود براي ديدار حساس با الوحده باشند.

ارسال در: شنبه 19 اسفند ساعت 23:56 (1396/12/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن