ويسي: شرمنده هواداران خوزستاني شديم
شماره خبر : 144490
سرمربي استقلال خوزستان بعد از شکست برابر خونه به خونه از عدم راهيابي تيمش ابراز شرمندگي کرد.

عبدالله ويسي، سرمربي استقلال خوزستان نتوانست تيمش را به فينال جام حذفي برساند و برابر تيم دسته اولي خونه به خونه در خانه شکست خورد. او با حضور در نشست خبري در خصوص اين بازي گفت: متاسفانه در روز بسيار بد و غيرقابل باور شرمنده مردم فهيم و فوتبال دوست خوزستان شديم. با همه وجود آمده بوديم تا به فينال برسيم، اما شرمنده هوادارانمان شديم.


سرمربي استقلال خوزستان با گلايه از عملکرد شاگردانش در اين بازي گفت: در همه نقاط زمين ضعف داشتيم و باختيم. بايد تحليل کنيم چرا اينطور شد. لياقت‌مان پايين بود و از من گرفته تا بقيه؛ همه مقصر بودند. در 15 دقيقه اول سه مصدوم داديم که برايم عجيب است. اينها توجيه نيست، اما براي اولين بار است که مي‌بينم در 15 دقيقه سه بازيکن‌مان را از دست مي‌دهيم. اميدوارم در ليگ برتر جبران کنيم تا بيش از اين شرمنده نشويم.


ويسي با اشاره به شکست سنگين خانگي تيمش در اين ديدار گفت: زماني که نتيجه دو بر يک شد، بازيکنان را جلو فرستاديم و فرقي نداشت دو بر يک ببازيم يا سه بر يک. متأسفانه روز بد ما تکميل شد و گل سوم را هم خورديم.


سرمربي استقلال خوزستان با اعلام اينکه مشکلات زيادي براي بقا در ليگ برتر پيش رو خواهند داشت گفت: قبل از بازي، همه ذهن‌مان اين بود که به فينال برويم، اما نشد و بايد تمام انرژي‌مان را براي ليگ برتر بگذاريم. حيف است سهميه استان خوزستان از بين برود. با همه وجود بايد بجنگيم تا تيم را حفظ کنيم. نمي‌دانم چه مي‌شود، ولي سعي خواهيم کرد تيم را حفظ کنيم.

ارسال در: جمعه 18 اسفند ساعت 19:09 (1396/12/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن