چشم سوم / پلمپ دکان بود يا نبود ؟!
شماره خبر : 144315
چشم سوم / پلمپ دکان بود يا نبود ؟!

 چشم سوم / پلمپ دکان بود يا نبود ؟!

1_ با آمدن ويد ئو چک به فوتبال ،ديگر رسما دکان برخي برنامه هايي که به نقد داوران مي پردازند بسته خواهد شد . واقعا کلافه کننده شده بود . کافي بود يک پنالتي مشکوک در ليگ برتر رخ بدهد . آنوقت  هر داور و کمک داور بازنشسته اي به خودش اجازه مي داد به اظهار نظر بپردازد . همين اواخر که نه ،سال پيش يک داور بازنشسته اي با من تماس گرفت و استعلام کرد که  فلان بازي ،صحنه پنالتي بوده و يا نه ؟و وقتي از او پرسيدم مگر خودت بازي را نديدي گفت : نه بابا نديدم . قراره زنگ بزنن بپرسن چي بگم ! بود يا نبود ؟ تو بود يا بيرون بود ؟

 

2_ اينکه در مسابقات واليبال و بسکتبال ،بانوان را براي تماشاي مسابقات راه مي دهند و در فوتبال اين اتفاق نمي افتد . ايراد کار را در تماشاگران فوتبال بايد پيدا کرد . مگر در فوتبال ،تماشاگران چکار مي کنند يا چه مي گويند که باعث مي شود مسئولان رغبتي به حضور بانوان در اين رشته پر طرفدار نداشته باشند . اگر بشود کلاس درس چند هزار نفري بگذارند و آموزش بدهند چه را بگوييم و چه را نگوييم ،شايد اميدي به باز شدن اين درب به روي بانوان باشد . هر چه هست اين برخورد هاي دو گانه غير مستقيم تماشاگران فوتبال را زير سوال مي برد ؟

 

3_ در کشوري که از هر خانواده سه نفر بيکار هستند . برانکو برادر جان بي حرکتش را آورده روي نيمکت پرسپوليس نشانده و قرارداد چرب چيلي بسته . عجيب است در تمام دنيا اين ژن خوب خريدار دارد . مثلا چه اشکالي داشت يک بازيکن اسبق پرسپوليس کنار برانکو قرار بگيرد تا آبديده شود .

  ايرج طالع  

ارسال در: يکشنبه 13 اسفند ساعت 12:23 (1396/12/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن