جلالي: سه بازيکن داريم که مي‌توانند براي تيم ملي مؤثر باشند
شماره خبر : 144044
سرمربي پيکان تهران پس از برتري مقابل گسترش فولاد تبريز گفت: از مربيان تيم ملي توقع دارم که تيم ما را هم ببيند. سه بازيکن داريم که مي‌توانند براي تيم ملي مؤثر باشند.

پس از پيروزي شاگردانش برابر گسترش فولاد تبريز گفت: يادم مي آيد اولين بازي با پيکان سال گذشته را تيرماه در همين ورزشگاه برگزار کرديم و بعد از يک سال و نيم مي‌توانم بگويم از ترکيب بازي آن روز فقط ? نفر بازي کردند. در اين فاصله گروهي از جوان ها را آورديم و شما عملکرد آنها را مي بينيد. بازيکناني دارم که سال‌ها مي‌توانند در تيم ملي بازي کنند و از مربيان تيم ملي توقع دارم که تيم ما را هم ببيند. سه بازيکن داريم که مي‌توانند براي تيم ملي مؤثر باشند. نيازمند امروز در دروازه خوب کار کرد.

او ادامه داد: ما در سخت‌ترين شرايط هم توقع داريم که ديده شويم و اين بازيکنان اينقدر خوب و مطمئن بازي مي‌کنند تا ديده شوند و شايسته دعوت به تيم ملي باشند. همچنين جا دارد از تلاش‌هاي خالصانه بازيکنان تشکر کنم که با همه وجود و به بهترين شکل ممکن کار مي‌کنند. اميدوارم که بتوانند تجربه مرا بگيرند که بازي به بازي جلو برويم و هر بازي يک داستان جديد است. ما نبايد به جدول نگاه کنيم و بايد نگاهمان به بازي‌هاي بعدي باشد. امروز هم خوب بازي کرديم و حريف را کنترل کرديم و توانستيم راه‌هاي نفوذ آنها را مسدود کنيم. خيلي خوب در حملات شرکت کرديم و به نتيجه هم رسيديم.

سرمربي پيکان در ادامه بيان داشت: ما حتي در طول ده بازي هم که برنده نشديم بازي‌هاي خودمان را بيشتر از حريفان آناليز مي‌کرديم به بازيکنان مي‌گفتم که نگران نتيجه نباشند و از بازي کردن لذت ببرند. ما چند پنالتي از دست داديم که اگر آنها گل مي‌شد، 5 امتياز بيشتر داشتيم اما بازيکنان را زير فشار نگذاشتم. البته مدتي اشتباه مي‌کردم و بازيکنان را زير فشار نتيجه قرار دادم اما بعداً سعي کردم اين فشار را از روي آنها بردارم چون جوان هستند و الان راحت‌تر و سنجيده‌تر بازي مي‌کنند.

سرمربي سابق سرخپوشان تبريزي در خصوص اينکه گفته بود روزي دليل جدايي‌اش از تراکتورسازي را اعلام مي‌کند، عنوان کرد: من به عنوان يک مربي جاهاي زيادي کار کردم اما در دوره‌اي که در تراکتورسازي بودم مسائل زيادي ديدم و با اطمينان مي‌گويم که اين مسائل فقط براي من نبود و براي مربيان ديگر هم پيش آمد. تراکتورسازي با توجه به ظرفيتي که دارد مي‌تواند فوتبال ايران را براي خودش کند، اما اتفاقاتي مي‌افتد که انرژي‌ها از بين مي‌رود. من با اشتياق به اينجا آمدم و 10 ماه خانه‌ام سر زمين بود. روزي 9 ساعت با همکارانم کار مي‌کرديم و در جام حذفي تا نيمه نهايي بالا آمديم و در صدر جدول ليگ برتر هم قرار گرفتيم که حتي مي‌توانستيم در هر دو جام قهرمان شويم اما مسائلي پيش آمد.

او خاطرنشان کرد: من حتي با استاندار و مسئول ورزش استان جلسه‌اي برگزار کردم و همه تقريباً از اين جريانات باخبر بودند اما شايد نمي‌توانستند راه‌حلي پيدا کنند. درباره جزئيات اين ماجرا بايد بگويم دوست دارم جايي صحبت کنم که براي آينده تراکتورسازي از آن استفاده شود نه اينکه در رسانه‌ها فضا را خراب کنم اگر قرار باشد از تجربياتم استفاده شود در خدمت خواهم بود. سال‌هاي زيادي ديديم که تراکتورسازي در نيم‌فصل صدرنشين بوده اما در پايان فصل چهارم يا پنجم مي‌شود و قهرماني رخ نمي‌دهد. تا اين مسائل رفع نشود وضعيت همينگونه است. سرنخ اين اتفاقات روي سکوها است اما زماني از جزئيات حرف مي‌زنم که بدانم به سود تراکتورسازي خواهد بود.

ارسال در: جمعه 4 اسفند ساعت 18:48 (1396/12/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن