شايعه برکناري عبدالله ويسي جدي شد
شماره خبر : 144020
تغيير زمان سفر استقلال خوزستان به تهران و مخالفت مديريت با زمان سفر نشان از تداوم اختلافات با سرمربي اين تيم دارد که بايد ديد طي امروز و فردا سرنوشت اين ماجرا به کجا مي‌انجامد.

ختلافات بين مديريت و سرمربي باشگاه استقلال خوزستان وارد فاز جديدي شده و به نظر مي‌رسد اين اختلافات همچنان ادامه دارد و حتي احتمال بروز تغييرات در باشگاه هم وجود دارد.

بعد از به اتمام رسيدن اعتصاب بازيکنان استقلال خوزستان در شرايطي که اين تيم ديدار حساسي مقابل پرسپوليس در پيش دارد امروز مهم‌ترين تمرين آبي‌پوشان قبل از رويارويي با پرسپوليس در خوزستان برگزار شد. با وجود اهميت زيادي اين تمرين عبدالله ويسي به دليل سفر به تهران غايب بود و در شرايطي که قرار بود اعضاي تيم با پرواز ساعت 21 امشب راهي تهران شوند، اين سفر هم با تصميم مديريت لغو شد و اعزام تيم به تهران به فردا شب موکول شد تا مشخص شود اختلاف نظرها در استقلال خوزستان ادامه دارد. بدين ترتيب ويسي با توجه به حضورش در تهران در آخرين جلسه تمريني هم در اهواز حضور ندارد.
 

در همين رابطه بخوانيد:

اين مسائل نشان از اختلاف نظر شديد بين کادر فني و مديريت دارد و بعد از مطرح شدن اين مسائل حتي شايعه‌اي در فضاي مجازي مطرح شد مبني بر اينکه باشگاه استقلال خوزستان با عبدالله ويسي قطع همکاري کرده و ممکن است اين تيم روز شنبه بدون حضور سرمربي به مصاف پرسپوليس برود. مسئله‌اي که هيچ کدام از مسئولان استقلال خوزستان در خصوص آن پاسخگو نبودند و بعد از اين جريانات پاسخي به رسانه‌ها ندادند.

بايد منتظر ماند و ديد سرنوشت استقلال خوزستان طي امروز و فردا به کجا مي‌انجامد و اين تيم در چه شرايطي مقابل پرسپوليس در هفته 24 ليگ برتر صف‌آرايي مي‌کنند.

ارسال در: جمعه 4 اسفند ساعت 00:11 (1396/12/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن