کاپيتان تراکتورسازي به دنبال جاسوس رختکن!
شماره خبر : 144011
کاپيتان تراکتورسازي اين روزها به دنبال فردي است که اخبار رختکن تيم را به بيرون انتقال مي دهد.

بعد از شکست تراکتورسازي مقابل الغرافه يکي از روزنامه هاي ورزشي خبري درباره درگيري لفظي مهدي کياني با ارطغرول ساغلام سرمربي ترکيه اي تيم منتشر کرد که اين مساله واکنش تندي کاپيتان سرخ پوشان را به همراه داشت.


کياني ديروز ضمن اعلام اين موضوع که يک صحبت فني کوچک در رختکن را بزرگ کرده و از آن حاشيه ساختند از وجود يک جاسوس در تراکتورسازي خبر داد؛ فردي که اخبار رختکن را به بيرون درز مي دهد. درباره کياني اين دومين باري است که چنين اتفاقي رخ مي دهد. او چند ماه قبل موضوع درگيري اش با عارف آغاسي جريان ساز و باعث محروميتش شد و حالا از اتفاقاتي که رخ مي دهد، دلخور است.


کياني در اين باره گفته است: «يک‌سري بي‌معرفت در تيم ما هستند که متأسفانه از جو خوب و دوستانه در رختکن سوءاستفاده مي‌کنند و خبرها را طور ديگري از رختکن بيرون مي‌برند. پيدا کردن جاسوس تيم وظيفه من نيست؛ اما به بازيکني که در يک تيم باشخصيت مثل تراکتور بازي مي‌کند، چه بايد گفت؟ بازيکني که خانواده داشته باشد، مي‌داند اسرار خانواده‌‌اش را نبايد بيرون ببرد. اصلاً شما فکر کن جاسوس را پيدا کرديم، چه کاري با او کنيم؟»


وي افزود: «دفعه قبلي هم همين جاسوس‌ها، باعث محروميت من شدند. اين براي چندمين بار است که اتفاقات رختکن تراکتورسازي رسانه‌اي مي‌شود و براي من عجيب است که اين موضوع در حالي به رسانه‌ها کشيده شده که اتفاق بدي هم در رختکن رخ نداده است و من واقعاً نمي‌دانم در مورد اين موضوع چه بايد بگويم.»

ارسال در: پنجشنبه 3 اسفند ساعت 18:06 (1396/12/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن