پژمان نوري: اين صحنه را در عمرم نديده بودم
شماره خبر : 143952
حاشيه هاي پايان بازي مس رفسنجان و ملوان بندرانزلي که منجر به اخراج پژمان نوري گرديد سبب شد پس از مدتها گفتگويي با کاپيتان با تجربه ملوانان داشته باشيم.

نوري که اين فصل تمايل چنداني به مصاحبه با رسانه ها از خود نشان نمي داد در پاسخ به پرسش هاي خبرنگار ما درباره وضعيت اين فصل ملوان، اميدواري براي صعود و دلايل وقوع حواشي رفسنجان و اخراجش توسط داور؛ گفت: براي پاسخ به اين سوالات بهتر است ابتدا نگاهي به گذشته بياندازيم. دو فصل پيش و در حاليکه به گواه کارشناسان داوري برنامه هاي تلويزيوني 11 پنالتي بعضاً بسيار واضح - و از جمله بازي سرنوشت ساز آخر - براي تيم ما گرفته نشد، در نهايت به خاطر يک گل زده کمتر به ليگ يک سقوط کرديم و کسي نبود که از حق ما و هواداران مان در برابر اين جمله کليشه اي « اشتباه داوري هم جزئي از فوتبال است » دفاع کند، اگر اشتباهات داوري جزئي از فوتبال است چرا اين اشتباهات به نفع ما نبوده است. 

 


قصد ندارم زياد حرف بزنم


مصاحبه هاي من به عنوان نماينده بازيکنان هم که به مذاق بعضي افراد خوش نيامده بود و منجر به دوري من و مازيار در فصل گذشته از تيم شد. به همين دليل من از ابتداي اين فصل تصميم گرفتم براي اداي ديني که به هواداران مان بر گردن دارم تنها روي انجام وظايفم به عنوان بازيکن درون زمين تمرکز کنم و در امور ديگر از جمله مصاحبه با رسانه ها ورود نکنم.

 


ترمز ملوان را مي کشند


ما اين فصل هم از همان ابتدا با مشکلات فراواني روبرو بوديم و چون مانند بعضي از تيمها به منابع دولتي و يا بخش خصوصي متمول متصل نيستيم ناچار شديم فصل را با عده اي جوان جوياي نام که تا امروز غيرتمندانه براي زنده نگه داشتن اميدهاي مردم انزلي تلاش کرده و جنگيده اند؛ شروع کنيم.  طبيعي بود که براي رسيدن به هماهنگي و فرم مطلوب به زمان بيشتري نياز داشته باشيم. اما متاسفانه انگار جايي از درون اين فوتبال نمي گذارند ملوان روي آرامش و خوشي را ببيند. هر بار که تيم ما در روند صعودي قرار گرفت و براي رسيدن به جمع مدعيان خيز برداشتيم ترمزمان را کشيدند! 

 


با لطف داور محروم شدم


قصد اتهام زدن به جامعه شريف داوري را ندارم اما با توجه به آنچه در سالهاي قبل بر سرمان آمده بعضي از اين اتفاقات در ذهن مان شبهه ايجاد مي کند. بطور مثال در بازي با صباي قم شاهد کلکسيوني از اشتباهات محرز داوري بوديم و به اين ترتيب زماني دو امتياز از کف مان پريد که فرصتي براي جبران نبود. در بازي با مس رفسنجان هم وقتي توپ روي محوطه جريمه و در موقعيت خطرناک است آقاي داور سوت پايان مسابقه را مي زند! که همان توپ وارد دروازه شد و باعث اعتراض دسته جمعي بازيکنان ما به داور شد. آقاي داور هم لطف کردند براي اينکه بقيه حساب کار خودشان را بکنند به من کارت زرد نشان دادند. آن هم در حاليکه من مي دانستم با گرفتن کارت زرد بازي بسيار حساس و سرنوشت ساز هفته بعد را از دست مي دهم.

 


اين صحنه را در عمرم نديده بودم


اهالي فوتبال مرا مي شناسند، هميشه سعي مي کنم بازيکنان خودمان را دعوت به آرامش کنم اما يک جايي بازيکنان انتظار دارند به عنوان کاپيتان حق تيم را طلب کنم، بعد از سوت پايان بازي من فقط از داور خواستم که توضيح بدهد چرا چنين اشتباه بزرگي مرتکب شده است، او اگر قبل از زدن ضربه سوت پايان را مي زد اتفاقي نمي افتاد اما به جرات مي گويم هرگز نديده ام ضربه خطايي ارسال شود و داور در موقعيت گل  سوت پايان بزند، داور بي دليل کارت زرد اول را به من داد و از بازي بعد محروم شدم و از اين بابت به شدت ناراحت بودم و اعتراض بيشتر من باعث شد مرا اخراج کند.

 


آقاي الماس خاله ورود کنيد


متاسفانه وقتي کسي نيست که از حق ما دفاع کند تا زحمات مجموعه بازيکنان و کادر فني اين گونه به هدر نرود، بايد هم شاهد اينگونه رفتارها از جانب داوران آن هم در ليگ يک و بازيهايي که پخش مستقيم ندارند باشيم و آب از آب تکان نخورد! البته انتظار داريم آقاي الماس خاله رئيس هيئت فوتبال استان گيلان پيگير اين موضوع باشند و دليل اين قضاوت هاي ناعادلانه را جويا شوند و به عنوان متولي فوتبال استان به اين اشتباهات مکرر اعتراض کنند.

 

 

زور ما به سوت داوران نمي رسد


در مورد اميدواري به صعود هم بايد بگويم ما در اين سالها هر چه بيشتر تلاش کرديم بيشتر متوجه شديم زور تيمهاي مظلوم و نجيب مثل ملوان به « سوت داوران » نمي رسد و عليرغم اينکه با شرايط فعلي صعود به ليگ برتر بسيار سخت شده است اما باز هم به مدد هواداران و بازيکنان غيرتمندمان تا لحظه آخر مي جنگيم و تلاش مي کنيم.

ارسال در: سه شنبه 1 اسفند ساعت 11:21 (1396/12/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن