رژه ارتش سرخ در آزادي/ پرسپوليس براي قاره کهن خط و نشان کشيد
شماره خبر : 143780
شاگردان برانکو در اولين ديدار آسيايي خود مقابل نسف قارشي ازبکستان به پيروزي رسيدند.

تيم پرسپوليس در اولين هفته ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادي به مصاف نسف قارشي ازبکستان رفت که در نهايت اين بازي با نتيجه سه بر صفر به سود نماينده ايران به پايان رسيد.

در اين بازي، پرسپوليس با لباس‌هاي قرمز و تيم نسف با لباس‌هاي آبي رنگ در زمين حاضر شدند. قرمزپوشان ميزبان آغازگر نيمه اول بازي بودند. پرسپوليس در دقايق اولين بازي آتشين ظاهر شد و در چند حمله پي در پي تا آستانه باز کردن دروازه ميزبان پيشروي کرد که در ادامه ضربه برگردان منشا در دستان گلر نسف جاي گرفت. در دقيقه 20 همکاري و کار تيمي خوب سرخپوشان موقعيتي را خلق کرد. ارسال خوب ماهيني روي سر مهاجم سيه چرده پرسپوليس قرار گرفت و منشا با يک ضربه زيبا و ديدني دروازه نسف را باز کرد. در دقيقه 33 شوت خطرناک بازيکن نسف از کنار دروازه بيرانوند گذشت. در دقيقه 38 منشا حرکت زيبايي را به نمايش گذاشت و بازيکن نسف او را متوقف کرد که داور يک کارت زرد به بازيکن ميهمان داد و اعلام ضربه کاشته نمود. شوت محکم و قشنگ انصاري توسط گلر نسف برگشت و توپ به احمدزاده رسيد که در ادامه ضربه سر او راهي به جايي نبرد. نيمه اول در نهايت با نتيجه يک بر صفر به سود سرخپوشان به پايان رسيد.

نيمه دوم اين بازي نيز با حمله سرخپوشان آغاز شد. در دقيقه 67 حرکت و پاس زيباي محرمي از سمت راست به عليپور رسيد و ضربه ديدني آقاي گل فوتبال ايران، دومين گل پرسپوليس را رقم زد. در دقيقه 71 پاس خوب انصاري از سمت چپ به عليپور رسيد و اين مهاجم شش دانگ با پاي چپ و ضربه اي ديدني دومين گل خود و سومين گل پرسپوليس را به ثمر رساند. سرخ پوشان در ادامه بازي نيز فرصت گلزني داشتند که به نتيجه نرسيد. در نهايت اين بازي با همان سه گل به پايان رسيد.

 

پرسپوليس 3................................................................................................. 0 نسف قارشي

گل‌ها: گادوين منشا 20 - علي عليپور 67 و 71 (پرسپوليس)

کارت زرد: شاروف موخيدينوف 39 - ساسا لوکيچ 65 (نسف قارشي)

 

 

ترکيب پرسپوليس:

عليرضا بيرانوند، سيد جلال حسيني، شجاع خليل‌زاده، محمد انصاري، صادق محرمي، حسين ماهيني (88 حسين ماهيني)، محسن ربيع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحيد اميري (73 کمال کاميابي نيا)، علي عليپور و گادوين منشا

ترکيب نسف ازبکستان:

سانيار کواتوف، گانيو عزيزجون، خامروبکو (73 سردار رشيدف)، مختيلينوف، نارزولايف (87 ايسلام رشيدخانوف)، کنيابايف، ايگور بولوان، اسلاکو لوکيچ، دراگان سران، ياسور خاسانوف و اشمورودوف عمربک

داور وسط: کيم دونگ جين (کره جنوبي)

کمک داور اول: سانگ بونگ کئون (کره جنوبي)

 کمک داور دوم: کواک سئونگ سون (کره جنوبي)

 داور چهارم: ديميتري ماشنتسو (قرقيزستان)

 ناظر داوري: محمد باسل الهاجر (سوريه) و نماينده کنفدراسيون فوتبال آسيا: سيوا کومار (سنگاپور).

ارسال در: سه شنبه 24 بهمن ساعت 19:05 (1396/11/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن