صحبت هاي شفر پيش از ديدار با الريان قطر
شماره خبر : 143749
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به دنبال کسب سه امتياز مقابل تيم الريان قطر در ليگ قهرمانان آسيا هستيم.

وينفرد شفر سرمربي تيم فوتبال استقلال در نشست خبري پيش از ديدار با الريان گفت:در ابتدا بايد بگويم الريان تيم خوبي است و بازيکنان خوبي دارد.

شفر بيان کرد: به دنبال کسب سه امتياز مقابل تيم الريان قطر در ليگ قهرمانان آسيا هستيم.بازي سختي پيش رو داريم و اگر بتوانيم به پيروزي برسيم بسيار خوشحال خواهيم شد.

او ادامه داد:ما به خوبي تيم الريان را آناليز کرديم. ما هم بازيکنان خوبي را در تيممان داريم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال عنوان کرد:تيم الريان از جمله تيم هايي است که هواداران زيادي دارد اما هماهنگونه که منتظري هم اعلام کرد ما تيم خوبي هستيم و بازيکنان و روحيه بسيار خوبي داريم.

شفر بيان کرد :ما تنها براي برد به ميدان مي رويم نه مساوي يا باخت .تيم من براي کسب سه امتياز و پيروزي به ميدان مي رود. با تمام قدرت به زمين مي‌رويم و اميدوارم نظم تاکتيکي را در طول 90 دقيقه داشته باشيم تا بتوانيم برنده از زمين خارج شويم.

او ادامه داد:همانطور که منتظري بيان کرد تيم ما بازيکنان جوان و با تجربه‌اي دارد و بايد ببينيم فردا در زمين مسابقه چه اتفاقي مي‌افتد. از حضور در ليگ قهرمان آسيا بسيارخوشحالم. اين رقابت‌ها، بازي‌هاي بسيار خاص و ويژه‌اي است و انگيزه زيادي بازيکنان دارند تا عملکرد خوبي ارائه دهند.

سرمربي تيم فوتبال استقلال درباره شناختش از ليگ امارات و قطر، بيان کرد: در زمان حضورم در امارات چيزي حدود 10 الي 20 هزار تماشاگر بازي‌هاي ما را از نزديک مي‌ديدند اما اکنون تعداد هواداران به سه الي چهار هزار نفر رسيده است. و من نمي‌دانم مشکل از کجاست.

او افزود:  بايد بگويم در اينجا زمين تمرين و امکانات بسيار خوبي داريد و من براي قطر در راه برگزاري جام جهاني 2022 آرزوي موفقيت مي‌کنم. شايد عده‌اي از اين اتفاق خوشحال نبودند ولي اين مهم نيست و بايد بگويم من از اين بابت خوشحالم و بايد بگويم فوتبال را دوست دارم. شما تيم‌هاي خوبي در ليگ قطر داريد، مثل السد که چند سال پيش قهرمان آسيا شد. در کل امکانات و تيم‌هاي خوبي در قطر وجود دارد.

ارسال در: دوشنبه 23 بهمن ساعت 15:18 (1396/11/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن