قلعه‌نويي: به واقعيت فوتبال توجه داريم نه آمار
شماره خبر : 143722
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن تأکيد کرد که اين تيم دو هدف مقابل الدحيل دارد و مي‌خواهد با سه امتياز خارج از خانه به ايران بازگردد.

امير قلعه‌نويي، سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبري پيش از ديدار اين تيم مقابل الدحيل قطر اظهار داشت: الدحيل يک تيم بسيار خطرناک است. به خصوص در 50 متر رو به جلو و ما در اين چند روز برنامه‌اي که داشتيم اين بوده تا ارتباط بين خط هافبک و مهاجمان الدحيل را قطع کنيم.

وي افزود: حريف ما يک سري نقاط ضعف دارد که اجازه بدهيد در خصوص آنها صحبت نکنم. با اين حال اميدوارم که يک بازي خيلي خوب بشود و همه لذت ببرند، چون فوتبال آسيا بايد ارتقا پيدا کند و کيفيت فوتبال است که باعث پيشرفت مي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص سابقه بازي اين تيم مقابل الدحيل (لخويا) و پيروزي اصفهاني‌ها در قطر، گفت: بازي‌هاي قبل فقط آمار است، اما ما اکنون يک تيم بسيار آماده هستيم و در نيم فصل دوم ليگ برتر شرايط خيلي خوبي پيدا کرده‌ايم. تيم ذوب‌آهن يکي از تيم‌هاي با تجربه ايران در ليگ قهرمانان آسياست و آخرين تيمي هستيم که از ايران فينال اين مسابقات را تجربه کرده‌ايم.

قلعه‌نويي ادامه داد: ما فردا دو هدف را دنبال مي‌کنيم. هدف اول گرفتن فضا از تيم حريف و گل نخوردن است و هدف دوم ما بازگشت به ايران با امتياز کامل خواهد بود. ما به آمار کاري نداريم و به واقعيت فوتبال کار داريم که وقتي داور سوت آغاز بازي را مي‌زند، اين واقعيت هم شروع مي‌شود.

وي در واکنش به اين مسئله که آيا ذوب‌آهن علاوه بر کسب حداکثر امتياز به تفاضل گل هم فکر مي‌کند يا نه، خاطرنشان کرد: ما هدف اول‌مان گرفتن فضا و گل نخوردن است و هدف بعدي هم گرفتن سه امتياز است. با اين حال گل زده در خانه حريف يک امتياز تعيين کننده محسوب مي‌شود.

ارسال در: يکشنبه 22 بهمن ساعت 18:09 (1396/11/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن