کعبي: در ليگ برتر مي‌مانيم اگر برخي از آقايان بگذارند/ دليل استعفاي کريمي را همه مي‌دانند
شماره خبر : 143679
کاپيتان تيم فوتبال سپيدرود رشت گفت: دليل استعفاي علي کريمي را همه مي‌دانند و او به خاطر شکست مقابل استقلال يا مشکلات سپيدرود اين تصميم را نگرفته است.

حسين کعبي درباره شکست 3 بر صفر تيم سپيدرود مقابل استقلال اظهار داشت: در ديدار برابر استقلال ما خيلي بد بوديم و واقعاً روز ما نبود. در مقابل هم استقلال روز خيلي خوبي در اين بازي داشت. اين تيم هفته به هفته بهتر مي‌شود و هم فوتبال خوبي بازي مي‌کند و هم جوانمردانه در زمين حاضر مي‌شود.

وي ادامه داد: بايد از هواداران استقلال هم تشکر کنم که فقط تيم خود را تشويق کردند. کم پيش مي‌آيد که در آزادي با استقلال و پرسپوليس بازي کنيم و اين فضا حاکم باشد. استقلال لياقت برد در اين بازي را داشت و ما هم شرمنده هواداران‌مان شديم، واقعاً زورمان به حريف نرسيد.

کاپيتان تيم فوتبال سپيدرود درباره استعفاي علي کريمي از سرمربيگري اين تيم گفت: دليل اين استعفا را همه مي‌دانند و در مورد آن صحبت نکنيم، بهتر است. کريمي به دليل شکست مقابل استقلال يا مشکلات سپيدرود استعفا نکرد، بلکه به خاطر اتفاقات اين چند هفته بود که تصميم گرفت اين کار را انجام دهد. کريمي خواست دست مديران باشگاه را با اين کار باز بگذارد، اما مطمئنم او به تيم باز خواهد گشت، چون ما به حضورش نياز داريم.

کعبي در ادامه تصريح کرد: کريمي از زمان حضورش به تيم ما آرامش داده است. من در اين دو سالي که در اين تيم حضور دارم آرامش نداشته‌ام،‌ اما از زماني که کريمي و تن‌زاده (مالک باشگاه سپيدرود) به اين تيم آمده‌اند، واقعاً آرامش خوبي به تيم تزريق شده است. مطمئنم تن‌زاده پشت کريمي خواهد ايستاد و از او حمايت مي‌کند.

«تيم ما هم به طور حتم در ليگ برتر خواهند ماند»، وي با بيان اين جمله خاطر نشان کرد: فعلاً هفت بازي به پايان ليگ مانده و مطمئن باشيد تيم ما متحول خواهد شد، فقط برخي از آقايان بايد دست از برخي کارها بردارند و براي تيم بازي کنند. من با کسي رو دربايستي ندارم و از کسي هم نمي‌ترسم. اگر لازم باشد نام آنها را هم مي‌گويم. بايد اين آقايان حرف و حديث‌ها را کنار بگذارند. علي کريمي من را به‌عنوان کاپيتان تيم انتخاب کرده و من هم به هيچکس اجازه نمي‌دهم که حرفي بزند، يعني کسي جرأت اين کار را ندارد که حاشيه‌سازي کند.

ارسال در: شنبه 21 بهمن ساعت 11:41 (1396/11/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن