تارتار: کاش بازي در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار مي‌شد
شماره خبر : 143642
سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم مي گويد: اي کاش بازي در ورزشگاه زيباي امام رضا (ع) برگزار مي‌شد زيرا هر دو تيم روي زمين بازي مي‌کنند و نياز به زمين هموار وجود داشت

مهدي تارتار در نشست خبري پيش از ديدار تيمش در برابر پديده اظهار کرد: قبل از صحبت درباره بازي بايد بگويم خوشحالم که در مشهد هستم. ياد ابومسلم افتادم، تيمي که در آن بازي کردم. بازي سختي براي هر دو تيم در پيش است، هر دو تيم براي کسب پيروزي وارد ميدان مي‌شوند. اي کاش بازي در ورزشگاه زيباي امام رضا برگزار مي‌شد زيرا هر دو تيم روي زمين بازي مي‌کنند و نياز به زمين هموار وجود داشت. استاديوم ثامن کيفيت لازم را ندارد، البته ميزبان تصميم‌گيرنده است.

 

او افزود: بايد تغييراتي در ترکيب تيم داشته‌باشم، با يک سري بازيکنان کار کرده‌بودم که پتانسيل بازي روي زمين را داشتند اما بايد فکر ديگري بکنيم.

 

سرمربي پارس جنوبي درباره بازيکنان مصدوم و محروم تيمش گفت: دشتي محروم است و کادر پزشکي تلاش مي‌کند تا پوراميني را به اين بازي برساند.

 

تارتار درباره افت تيمش گفت: در ابتدا براي بقا وارد ليگ شديم، وقتي توانستيم از خطر سقوط دور شويم، بازيکنان تا حدي از شرايط آرماني انگيزشي دور شدند. تلاش مي‌کنيم تا سهميه را کسب کنيم. يک سري اتفاقات در هر بازي رخ مي‌دهد که جلوي موفقيت ما را مي‌گيرد.

 

وي افزود: در 7 هفته اخير در 5 بازي از داوري ضرر کرديم، براي ما عجيب است و دچار شک و شبهه مي‌شويم که چرا اين اتفاقات مي‌افتد. حتي مردم از ما مي‌پرسند چرا اشتباهات داوري هميشه عليه شماست. البته در چندبازي هم اشتباهات فردي هم داشته‌ايم. بايد کاري کنيم تا اين اشتباهات هم به حداقل برسد.

 

تارتار درباره انتقاد هواداران پارس جنوبي گفت: هميشه حق با هوادار است، ما بهترين هواداران ايران را داريم. در رشت مربيگري کردم، روزي بود که تمام ورزشگاه خواهان برکناري من بودند اما در پايان فصل همگي تشويقم کردند. کساني که در 2 هفته اخير عليه ما حرف زدند هم به ما محبت دارند و به دنبال موفقيت تيم هستند.

 

او در رابطه با صحبت‌هاي علي کريمي عليه فدراسيون و برنامه ?? گفت: کلي صحبت مي‌کنم، اينکه برخي تيم‌ها منفعت مي‌برند آدم را دچار شک و شبهه مي‌کند. هم تاج زحمت مي‌کشد و هم کريمي‌ اما مربيگري جزو سخت ترين مشاغل دنياست و حتي مي‌توان گفت که بعد از خلباني در جنگ سخت‌ترين شغل است.

ارسال در: پنجشنبه 19 بهمن ساعت 17:37 (1396/11/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن