طاهري: استقلال تيم دور رفت نيست و مي تواند پرسپوليس را شکست دهد
شماره خبر : 143619
مربي تيم فوتبال استقلال مدعي شد که آنها مي‌توانند در بازي برگشت پرسپوليس را شکست بدهند.

 

بيژن طاهري درباره وضعيت فعلي استقلال بعد از شکست برابر ذوب‌آهن گفت: ما آن بازي را فراموش کرديم و حالا به فکر بازي با سپيدرود هستيم. بر خلاف تصور خيلي‌ها يک بازي سخت در پيش داريم و آنها اصلاً حريف آساني نيستند. علي کريمي تفکرات بزرگي در فوتبال دارد و به همين دليل بازيکن بزرگي شد. او طبيعتاً اين تفکرات بزرگ را در دوران مربيگري‌اش به بازيکنان انتقال مي‌دهد و بازيکنان سپيدرود قطعاً براي اين بازي انگيزه زيادي خواهند داشت.

وي در خصوص اضافه شدن دو بازيکن خارجي به استقلال تصريح کرد: بويان که از ديروز در تمرينات حاضر شد و مهاجم جديدمان هم به زودي در تمرينات حضور پيدا مي‌کند. اميدواريم که آنها در ادامه راه به ما کمک کنند.

طاهري در مورد شرايط استقلال در آستانه شروع ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: ما در گروه سختي قرار گرفتيم و معتقدم که الهلال سخت‌ترين رقيب ماست. با اين حال استقلال در آسيا تيم پُرآوازه‌اي است و تلاش مي‌کنيم تا از اين گروه سخت صعود کنيم. بازيکنان خارجي که در الهلال، العين و الريان بازي مي‌کنند باکيفيت هستند و هميشه همين بازيکنان تفاوت‌ها را رقم مي‌زنند. با اين حال تلاش مي‌کنيم که در اين بازي‌ها نتايج خوبي بگيريم.

مربي استقلال در واکنش به اينکه برخي معتقدند آنها در ليگ امسال از داوري‌ها سود برده‌اند، خاطرنشان کرد: من تخصصي در مورد مسائل داوري ندارم و ترجيح مي‌دهم در مورد مسائل فني صحبت کنم. اشتباهات داوري براي همه تيم‌ها وجود دارد.

وي در مورد توقع هواداران استقلال براي شکست دادن پرسپوليس در دربي برگشت و اينکه آيا آنها مي‌توانند حريف سنتي‌شان را شکست بدهند، گفت: ما تيم دور رفت نيستيم و مي‌توانيم پرسپوليس را شکست بدهيم. اميدوارم با تلاش و انگيزه بچه‌ها، پرسپوليس را ببريم.

ارسال در: چهارشنبه 18 بهمن ساعت 19:02 (1396/11/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن