دو هديه طارمي به عليپور؛ قديمي‌ترين و بهترين
شماره خبر : 143134
با رفتن مهدي طارمي به قطر، عليپور حالا با سابقه‌ترين بازيکن تيمش محسوب مي‌شود.

 

از زماني که برانکو روي نيمکت پرسپوليس نشسته، چيزهاي زيادي در اين باشگاه تغيير کرده است. نتايج، افتخارات، و بازيکناني که از زمان ورود برانکو، کاملا متفاوت شده‌اند. نيم فصل اول، طارمي و عليپور تنها يادگاري‌هاي روزي که برانکو روي نيمکت پرسپوليس نشست بودند. البته جلال حسيني و حسين ماهيني قبلا سابقه بازي در پرسپوليس را داشتند. نوراللهي هم اخيرا، دوباره به پرسپوليس برگشته است.

حضور جلال حسيني، حسين ماهيني و احمد نوراللهي در پرسپوليس نامنظم بوده و آن‌ها در اين سال‌ها، بازي در تيم‌هاي ديگري را هم تجربه کرده‌اند اما با جدايي طارمي، حالا با سابقه‌ترين بازيکني که به صورت مداوم در پرسپوليس حضور داشته علي عليپور است. عليپور نيم فصل ليگ چهاردهم به پرسپوليس پيوست و هنوز، در اين تيم حضور دارد.

عجيب هم نيست که او، بيشترين بازي را در دوران برانکو براي او کرده باشد. عليپور از زمان حضور برانکو، ??? بازي براي او بازي کرده و تنها بازيکني است که بيش از صد بازي را زير نظر سرمربي کروات سرخپوشان انجام داده است. بازيکني که بارها به نيمکت منتقل شد، جنگيد و حالا در صدر حضور مداوم در پرسپوليس و البته، بهترين گلزنان ليگ برتر قرار دارد.

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 18:09 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن