اسامي تيم ملي فوتبال ساحلي اعلام شد، اوکتاويو ايران را ترک کرد
شماره خبر : 143125
بازيکنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال ساحلي جهت شرکت در مسابقات بين المللي پرشين کاپ مشخص شدند.

دومين دوره از مسابقات بين‌المللي فوتبال ساحلي Persian Cup با حضور تيم‌هاي ملي اسپانيا، اوکراين، آذربايجان و تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان از 7 الي 9 بهمن‌ماه در بوشهر برگزار مي‌شود.

به همين منظور ملي‌پوشان از روز پنجشنبه (پنجم بهمن) عازم بوشهر مي‌شوند و طبق اعلام سازمان جهاني فوتبال ساحلي تمرين رسمي تيم‌ها روز جمعه برگزار مي‌شود.

اسامي بازيکنان دعوت شده از سوي کادر فني جهت شرکت در مسابقات پرشين کاپ به شرح زير است:

محمد احمدزاده، مصطفي کياني، مسلم مسيگر، حميد بهزادپور، حسن عبدالهي، علي درويش متولي، محمد مرادي و علي ميرشکاري، محمد معصومي‌زاده و سينا رحمتي.

مارکو اوکتاويو، سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان که پس از کسب مقام سوم جام بين قاره‌اي در سال 2017 اردوهاي بوشهر و تهران را در دستور کار ملي پوشان قرار داد، پس از برگزاري اردوها روز گذشته بنابر شرايط حاد شخصي پيش آمده براي وي و نياز به حضور فوري در کشورش، ايران را به مقصد برزيل ترک کرد و در مسابقات پرشين کاپ حضور نخواهد داشت.

به اين ترتيب طبق صحبت‌هاي اوکتاويو و در پي تصميم‌گيري کميته فني و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلي، مقرر شد عباس هاشم‌پور، مربي تيم که سابقه کاپيتاني تيم ملي و شش سال حضور به عنوان مربي در چندين دوره جام جهاني، قهرماني آسيا و جام بين قاره‌اي جهان را در کارنامه خود دارد، مسئوليت هدايت ساحلي بازان در مسابقات پرشين کاپ را در دست داشته باشد.

اميرحسين اکبري، ملي پوش کشورمان به دليل مصدوميت امکان حضور در رقابت‌ها را نخواهد داشت.

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 13:27 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن