خلعتبري‌: از کار کردن با دايي خاطرات خوبي دارم
شماره خبر : 143121
هافبک - مهاجم تيم فوتبال پديده خراسان از کار کردن با علي دايي در تيم ملي و پرسپوليس خاطرات خوبي دارد.

محمدرضا خلعتبري درباره تساوي تيمش برابر استقلال در مشهد گفت: ما دنبال سه امتياز بوديم و مي‌خواستيم شکست مقابل استقلال خوزستان را جبران کنيم، ولي در نهايت يک امتياز گرفتيم. واقعاً مي‌توانستيم برنده باشيم، ولي يک امتياز هم بد نبود. اين در حالي است که استقلال يک پنالتي را از دست داد، هر چند که من معتقدم بازيکن ما خطايي انجام نداد.

وي در مورد اينکه پديده بعد از کسر شش امتياز در نتيجه‌گيري دچار نوسان شده است، اظهار داشت: اين مسئله طبيعي است. وقتي که شش امتياز از ما کسر شد، شرايط سختي پيدا کرديم، چون به يک‌باره به رده دهم جدول سقوط کرديم. ما خودمان را گول نمي‌زنيم و ديگر آن اتفاق را فراموش کرده‌ايم. ما واقعاً بايد استقلال خوزستان را هم مي‌برديم و خيلي بدشانس بوديم که در آن بازي نتيجه نگرفتيم. به‌هرحال ديگر نمي‌توان گذشته را تغيير داد و از حالا بايد به فکر آينده باشيم.

هافبک - مهاجم تيم فوتبال پديده خراسان در مورد ديدار تيمش برابر سايپا و تقابل با علي دايي مربي سابقش تصريح کرد: سايپا تيم بسيار خوبي است و تيم‌هاي دايي هميشه حريفان سختي براي ديگر تيم‌ها هستند. من از کارکردن با اين مربي در تيم ملي و پرسپوليس خاطرات خوبي دارم و اميدوارم بتواند امسال فصل را با سايپا به خوبي به پايان برساند. ما در اين بازي به چيزي جز برد فکر نمي‌کنيم و اميدوارم سه امتياز را بگيريم تا شرايط‌مان بهتر شود.

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 11:57 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن