دو شکست بزرگ نقل و انتقالاتي براي زيدان در 6 ماه
شماره خبر : 143119
پس از ناکامي در جذب امباپه، حالا با شکست پروژه به خدمت گرفتن کپا، رئال در 6 ماه دو شکست بزرگ در نقل و انتقالات داشت.

امباپه در تابستان منتظر حضور در رئال بود و گفته مي‌شود که اين تيم نيز به دنبال جذب اوست ولي رئال در جذب او خيلي پرتلاش ظاهر نشد تا در نهايت پاري سن ژرمن وارد معادله شده و ستاره فرانسوي را به خدمت گرفت. در حقيقت پاري سن ژرمن هم حقوق بهتر و هم جايگاه بهتري در ترکيب تيمش به او پيشنهاد کرد.

 

در حقيقت مشکل اصلي رئال در جذب بازيکنان، عدم توانايي تيم در تصميم گيري قطعي است. براي همين بود که سپيدپوشان، رقم 20 ميليوني فسخ قرارداد را پرداخت نکردند و اين موضوع منجر به تمديد قرارداد کپا با رئال شد.

 

 

 

 

زيدان در يک کنفرانس خبري گفته بود:" در حال حاضر به گلر نيازي نداريم. شايد در ماه جوئن، با ايجاد تغييرات در تيم، اگر بنشينيم و صحبت کنيم، شايد به يک خريد نياز داشته باشيم." پس از شنيدن صحبت هاي زيدان، کپا تصميم ديگري گرفت و در نهايت نيز در بيلبائو باقي ماند.

 

خريد در تابستان

 

اينکه زيدان قصد داشته کپا را جانشين کيکو کاسيا در ترکيب تيمش کند، تصميمي بوده که در سپتامبر سال گذشته ميلادي اخذ شده بود. برنامه اين بود که کپا در پايان قراردادش به عنوان بازيکن آزاد به تيم اضافه شود ولي او قصد داشت در زمستان تيم را ترک کند. در حالي که رئال و اتلتيکو، نقل و انتقالاتي بين يکديگر انجام نمي‌‌دهند، در نهايت اين بازيکن در بيلبائو ماندني شد.

 

 

 

 

مصدوميت، دليل ديگر منتفي شدن انتقال

 

روز چهارم  ژانويه، کپا تست‌هاي پزشکي را پشت سر گذاشت. او در اواخر ماه ژوئن مصدوم شده بود ولي متخصصين گفتند که جراحي تنها راه بهبود کامل اوست. مادريد شرايط را بررسي کرد و به نظر باشگاه آمد که خريد کپا به جاي کاسيا مي‌تواند ريسک بزرگي باشد.

 

در نهايت رئال تصميم را به کپا واگذار کرد. به او گفته شد که اگر مي‌خواهد به رئال بپيوندد، بايد سريعا جراحي کند. کپا  در عرض چند روز تصميم نهايي را براي انتقال گرفت و حتي اين موضوع که ممکن بود با پيوستن به رئال، شانس حضورش در جام جهاني کاسته شود را نيز به جان خريد.

 

در همين حال که بيلبائو شرايط را نامشخص ديد، سريعا پيشنهادي ارائه کرد و توانست با گلر جوان خود به توافق رسيده و او در باسک ماندني شد.

 

با اين حال، دخيا مي‌تواند همچنان گزينه اصلي رئال باشد. پيشنهادي بين 80 تا 100 ميليون مي‌تواند يونايتد را راضي به فروش يکي از بهترين گلرهاي جهان کند.

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 11:38 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن