ماجراي ديدار طارمي و هدايتي در رستوران از زبان خداداد
شماره خبر : 143116
خداداد عزيزي در خصوص صحبت‌هاي مهدي طارمي که او به همراه مهدي هاشمي‌نسب و هادي طباطبايي را به‌عنوان شاهد ديدارش با حسين هدايتي گرفته بود، اظهار داشت: من نمي‌دانم مهدي طارمي چه صحبت‌هايي کرده و درباره آن شب چه صحبتي انجام داده است.

خداداد عزيزي در خصوص صحبت‌هاي مهدي طارمي که او به همراه مهدي هاشمي‌نسب و هادي طباطبايي را به‌عنوان شاهد ديدارش با حسين هدايتي گرفته بود، اظهار داشت: من نمي‌دانم مهدي طارمي چه صحبت‌هايي کرده و درباره آن شب چه صحبتي انجام داده است. آن شب هم که ما آنجا بوديم با تماس يکي از دوستان‌مان که رستوران دارد، فکر مي‌کنم با مهدي هاشمي‌نسب از جام ستارگان به آنجا رفتيم.

وي در واکنش به اين مسئله که مهدي طارمي اشاره کرده در آن رستوران به حسين هدايتي گفته قصد ماندن در ايران را ندارد و اگر بخواهد به ايران برگردد به او مي‌گويد و هدايتي هم قول داده بود مبلغي را بابت ماندن در پرسپوليس به اين بازيکن مي‌دهد، گفت: در آن رستوران آقاي هدايتي حضور داشت و مهدي طارمي هم بعداً به آنجا آمد. آن دوست‌مان که پرسپوليسي است، خيلي در تب و تاب راضي کردن طارمي براي ماندن در پرسپوليس و منصرف کردن او براي رفتن به ترکيه بود. از ما خواست که با مهدي طارمي صحبت کنيم و من گفتم با مهدي هاشمي‌نسب خصوصي با او صحبت مي‌کنيم، اما يک دفعه ديديم هفت هشت نفر ديگر هم آمدند. هدايتي به ما گفت که شما صحبت کن که طارمي بماند و من به هدايتي گفتم به شرط اينکه به او پول بدهيد، با او صحبت مي‌کنم. گفتم اگر پول ندهيد که به درد نمي‌خورد.

پيشکسوت پيشين تيم ملي فوتبال کشورمان ادامه داد: من به هدايتي گفتم مهدي طارمي به ترکيه مي‌رود که پول بگيرد که طارمي هم گفت همين‌طور است. به هدايتي گفتم چون او براي پول مي‌رود، هر چقدر پول که مي‌خواهيد به او بدهيد، 50 درصدش را همين الان بدهيد و من بگويم مهدي طارمي قراردادش را امضا کند. هدايتي گفت الان که نمي‌شود و من اين پول را فردا مي‌دهم. مهدي برود قراردادش را امضا کند و من هم پول را مي‌دهم. گفتم آقاي هدايتي اين‌طور نمي‌شود که فقط حرف زد، پول بدهيد تا طارمي هم امضا کند و او گفت، آقاي عزيزي شما من را نمي‌شناسيد؟ من از اين حرف‌ها مي‌زنم؟ گفتم من از شما شناخت دارم، اما مديران و برخي افراد آنقدر خراب کرده‌اند که ديگر نمي‌شود روي حرف کسي حساب کرد و من که 20، 25 سال از مهدي طارمي بزرگ‌تر هستم، کسي را در اين فوتبال قبول ندارم. گفتم اگر من را واسطه صحبت کردن با طارمي کرده‌ايد، نصف پول او را پرداخت کنيد يا چک ضمانت‌دار بدهيد تا امضا کند.

عزيزي تصريح کرد: وقتي اين صحبت‌ها انجام شد، جلوي آقاي هدايتي گفتم آقاي مهدي طارمي، وضع مالي شما خوب است؟ گفت نه، گفتم آيا پدر و مادر پولدار داريد؟ گفت نه. گفتم آقاي هدايتي اين بازيکن مشکل مالي دارد، بهترين بازيکن تيم پرسپوليس است، آقاي گل ليگ شده و پول بدهيد تا بماند. گفتم پول او را براي وضعيت مالي خودش، پدر و مادرش و اصلاً به خاطر هنري که دارد، پرداخت کنيد. اگر شما نمي‌دهيد، ترکيه اين پول را به او مي‌دهد و گفتم اگر جايي او را نمي‌خواست، پول هم نمي‌داديد مشکلي نداشت، اما الان ترک‌ها به او پول مي‌دهند و براي ماندنش بايد پول بدهيد.

بازيکن سال‌هاي دور باشگاه پرسپوليس ادامه داد: پس از صحبت‌هاي من آقاي هدايتي گفت که پول مهدي طارمي را مي‌دهد و من به مهدي طارمي گفتم، خودت مي‌داني که چه تصميمي بگيري. حتي گفتم آقاي هدايتي اگر فردا صبح هم نصف پولي که مي‌گوييد را به طارمي بدهيد، من او را فردا براي امضاي قرارداد مي‌آوردم. گفتم اگر مي‌گوييد يک ميليارد، 500 ميليون را بدهيد يا اگر مي‌گوييد دو ميليارد، يک ميليارد آن را پرداخت کنيد. گفتم حسين هدايتي کسي بوده که هميشه به پرسپوليس کمک مي‌کنند و همه اين را مي‌دانند، اما اينکه بگوييم امضا کند و بعداً پول بدهيد را قبول ندارم. گفتم من نيستم که بايد قرارداد را امضا کند، مهدي طارمي است. با حرف هم پولي تهيه نمي‌شود و اگر مي‌توانيد سند، چک ضمانت‌دار يا چيزي بدهيد. گفتم حتي کسي چک معمولي هم قبول نمي‌کند و اينکه بعداً پول داده شود، مورد قبول نيست. من تا همين جا مي‌دانم و از اينکه بعداً هدايتي پولي به طارمي داده يا آنها تماس يا چيزي با هم داشته‌اند، بي خبرم.

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 10:42 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن