حمله اينستاگرامي الکسيس سانچس به اسطوره هاي آرسنال
شماره خبر : 143113
الکسيس سانچس، خريد جديد منچستريونايتد، با انتشار پستي در صفحه اينستاگرامش، ضمن خداحافظي از اعضاي باشگاه آرسنال، از تعدادي از ستاره هاي سابق اين باشگاه انتقاد کرد.

سانچس که تنها تا پايان اين فصل با آرسنال قرارداد داشت، سرانجام امشب به طور رسمي راهي منچستريونايتد شد. او پس از نهايي شدن اين انتقال، با انتشار پستي در صفحه اينستاگرامش، از همه اعضاي آرسنال که در طول حضورش در اين باشگاه به او کمک کردند، تشکر کرد و در مقابل، از تعدادي از ستاره هاي سابق باشگاه به دليل صحبت هاي شان در رسانه ها، انتقاد کرد.

او نوشت:" مي خواهم از همه اعضاي کادر فني، کادر پزشکي تيم و هم تيمي هايم که خاطرات خوبي را با هم ساختيم، تشکر کنم و به ويژه از کساني که فعاليت شان پوشش پيدا نمي کند؛ اما بدون آنها، هيچ کاري ممکن نبود؛ آنهايي که براي ما غذا فراهم مي کردند و هر روز از ما مراقبت مي کردند، آنهايي که کفش هاي ما را تميز مي کردند و چمن را در شرايط مناسب نگه مي داشتند.

 

 

 

 

بسيار متشکرم از شما براي اينکه هر روز به ما کمک مي کرديد تا بهتر شويم. بسيار متشکرم. افرادي هم هستند (بازيکنان سابق باشگاه) که بدون اينکه اطلاعي از داخل باشگاه داشته باشند، حرف مي زدند و ايجاد مشکل مي کردند.

بايد بگويم که هميشه و تا آخرين لحظه، با 100 درصد توانم بازي کردم و وقتي از سرمربي مي خواستم تا در تيم باشم، براي اين بود که مي خواستم در تيم تاثيرگذار باشم.

امروز  گفتگويي با تيري آنري داشتم؛ بازيکن تاريخ ساز آرسنال، کسي که به دليل مشابهي باشگاهش را عوض کرد و امروز هم با من هم نظر بود.

متشکرم به خاطر همه چيز توپچي ها! همه ما چيزهايي که به دست آورديم و همه لحظات خوبي که داشتيم را مي خواهم به هواداران تقديم کنم. آنها مهمترين چيز هستند. متشکرم از همه دفعاتي که نام من را فرياد زديد."

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 00:49 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن