سانچز: از کودکي روياي بازي در منچستريونايتد را داشتم
شماره خبر : 143110
ستاره جديد منچستريونايتد اذعان کرده از کودکي روياي بازي در اين تيم را در سر داشته است.

الکسيس سانچز که سابقه بازي براي بارسلونا را در کارنامه دارد پس از ترک آرسنال و پيوستن به منچستريونايتد عنوان کرده از کودکي روياي بازي در اين تيم را در سر داشته و مي خواهد زير نظر ژوزه مورينيو فاتح جام هاي زيادي شود. 

سانچز به وبسايت رسمي منچستريونايتد گفته:

از بچگي روياي بازي در منچستريونايتد را داشتم و اين را چون الان اينجا هستم نمي گويم. خانواده ام مي دانند که از بچگي طرفدار يونايتد بودم و حتي يک بار با سر الکس فرگوسن در اين مورد صحبت کردم. منچستريونايتد باشگاه بسيار قدرتمندي است و بزرگترين باشگاه انگليس محسوب مي شود. در اين باشگاه مي توانم به همه موفقيت ها دست يابم. مي خواهم با يونايتد فاتح همه جام ها شوم. با حضور در يونايتد رويايم به حقيقت پيوست. 

ژوزه مورينيو به من که چقدر براي تيم و برنامه هاي او مهم خواهم بود و خودم هم احساس کردم که باشگاه واقعا خواهان جذب من است. بازيکنان گاهي اوقات بايد توسط باشگاه و هواداران احساس دوست داشته شدن بکنند و اين در تصميمم نقش داشت. مورينيو در هر کشوري بوده پيروز شده و دوست دارد موفق شود. 

بازيکناني چون رونالدو، کانتونا و بکام پيراهن شماره 7 را بر تن کردند و همين موضوع باعث مي شود شما پيش خودتان خيال پردازي کنيد. رويايم به حقيقت پيوسته و مي خواهم بهترين عملکردم را ارائه دهم و جام هاي زيادي با يونايتد ببرم. 

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 00:29 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن