مصاحبه داوران با رسانه ها ممنوع شد/ ناظران بايد مجوز بگيرند
شماره خبر : 143100
براساس مصوبه کميته داوران فدراسيون فوتبال، داوران فعال حق حضور در برنامه هاي رسانه ها و گفتگو با آنها را نخواهند داشت.

نشست کميته داوران با حضور مهدي تاج، محمدرضا ساکت، فريدون اصفهانيان، رضا غياثي، حسين عسکري، زاهد بحريني، محمدرضا فلاح، عليرضا سهرابي و فاطمه فهيمي بعدازظهر امروز در سالن اجتماعات روابط عمومي فدراسيون برگزار و موارد زير به تصويب اعضا رسيد.

1- مقرر شد فريدون اصفهانيان به عنوان رئيس کميته داوران با اختيار کامل پاسخگوي کليه مسائل داوري و کميته داوران باشند و رضا غياثي به عنوان سخنگوي کميته داوران انجام وظيفه کند.

2- تاکيد به اعمال بخشنامه ماده 30 آيين نامه کميته داوران (حضور در رسانه هاي گروهي) که به شرح زير است:

شرکت کليه داوران فعال در برنامه هاي ديداري و شنيداري و انجام مصاحبه با رسانه هاي گروهي شامل صدا و سيما، جرايد و خبرگزاريها در خصوص مطالب داوري اکيد ممنوع است و ناظران رسمي فدراسيون بدون مجوز کميته داوران مجاز نيستند در برنامه هاي کارشناسي که امر تحليل مسابقات زير مجموعه فدراسيون را انجام مي دهد شرکت کنند و در آن خصوص اظهار نظر نمايند. در غير اين صورت براي بار اول چهار هفته و بار دوم سه ماه و بار سوم از انجام وظيفه داوري و نظارت حذف مي شوند.

3- انتخاب مدرسان جهت شرکت در دوره مدرسي فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلي بانوان و آقايان که در اسفندماه 96 با حضور مدرس خارجي برگزار مي شود.

لازم به توضيح است در اين نشست مهدي تاج و محمدرضا ساکت ضمن تاييد برگزاري منظم جلسات کميته و ايجاد محيطي سالم براي داوران از اعضاي کميته داوران تشکر کردند.

ارسال در: دوشنبه 2 بهمن ساعت 19:44 (1396/11/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن