کونته: دعوايم با مورينيو ديگر تمام شده
شماره خبر : 142774
آنتونيو کونته، سرمربي چلسي، اعلام کرد اهميتي به آخرين اظهارنظر ژوزه مورينيو در مورد خودش نمي دهد و قصد ندارد به جنگ لفظي با سرمربي منچستريونايتد ادامه بدهد.

درگيري لفظي مورينيو و کونته که از ديدار رفت فصل گذشته دو تيم در استمفوردبريج آغاز شده بود، در هفته هاي اخير به اوج رسيد. ابتدا اين مورينيو بود که بدون اشاره به نام کونته، از مربياني صحبت کرد که در کنار زمين مانند "دلقک" رفتار مي کند. در مقابل مربي ايتاليايي هم اعلام کرد که مورينيو دچار فراموشي شده و رفتار خودش در سال هاي قبل را فراموش کرده است.

 

پس از بود که مورينيو به محروميت کونته به اتهام نقش داشتن در تباني در يک ديدار در زمان حضورش در سيه نا اشاره کرد و در مقابل مربي چلسي هم او را يک آدم کوچک توصيف کرد.

 

مورينيو در کنفرانس مطبوعاتي ديروزش گفت که مي خواهد به درگيرش با کونته پايان بدهد؛ هرچند هنوز احساس بدي نسبت به او دارد و به ديده تحقير به او نگاه مي کند.

 

اما کونته بعد از ديدار امشب تيمش مقابل لسترسيتي، ترجيح داد به صحبت هاي آقاي خاص پاسخ ندهد:" من ديگر چيزي نمي گويم. نمي دانم او اين حرف ها را در مورد من زده يا نه. من نگران نيستم. راحت مي خوابم."

 

 

 

 

چلسي امشب مقابل لسترسيتي با تساوي 0-0 متوقف شد تا آبي ها براي اولين بار در تاريخ شان در سه ديدار پياپي به سه تساوي بدون گل پياپي برسند.

 

کونته در اين ديدار تيمش را با دو تغيير نسبت به ديدار مقابل آرسنال در نيمه نهايي جام اتحاديه به ميدان فرستاد و در نيمه دوم، آرايش تيمش را از 2-5-3 به 3-4-3 تغيير داد اما هيچ يک از اينها را دليل توقف تيمش نمي داد.

 

" برنامه من اين بود که با يک تيم در جام حذفي بازي کنيم و در اين دو بازي تقريبا با يک ترکيب. اما فکر مي کنم خيلي از بازيکنان ما خسته بودند.

 

مقابل نوريچ 9 تغيير داشتيم. مقابل آرسنال شايد 10 تغيير. فکر کردن که انجام دو بازي، بعد از دو و نيم روز براي ريکاوري بازيکنان کافي باشد اما بايد در نظر داشت که در اين مقطع، بازي در همه رقابت ها آسان نيست. اولين چيزي که بايد به دست بياورم، توازن درست است. در عين حال، مقابل نوريچ ما 3-4-3 بازي کرديم؛ با پدرو، ويليان و باتشوايي اما گل نزديم. اين بار هم همانطور بود. مشکل از سيستم نيست. در هر دو سيستم، ما کمتر گل خورديم اما در هر دو سيستم، کمتر از فصل قبل گل زديم. ما بايد تلاش کرديم تا از اين جنبه بهتر شويم."

ارسال در: شنبه 23 دي ساعت 23:58 (1396/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن