اظهارات طهماسبي درباره بازي پيکان و سپيدرود
شماره خبر : 142675
محمدرضا طهماسبي گفت: سپيدرود در بازي هفته قبل خود مقابل گسترش فولاد تبريز بسيار با انگيزه و شاداب بازي کرد و به اعتقاد من مستحق باخت نبود، بنابراين ما اين تيم را دست کم نمي گيريم.

محمدرضا طهماسبي سرپرست تيم فوتبال پيکان درباره ديدار امروز تيم هاي پيکان وسپيدرود رشت اظهار داشت: بازي نسبتا سختي مقابل تيم سپيدرود داريم. علي کريمي که به تازگي هدايت اين تيم را برعهده گرفته يکي از بازيکنان بزرگ فوتبال ما بوده است، البته يک بازيکن خوب لزوما در عرصه مربيگري موفق نمي شود اما با توجه به تجربه بين المللي که کريمي در دوران فوتبالش داشته، به نظرم مي تواند در اين مقطع به سپيدرودي ها کمک کند.

وي ادامه داد: سپيدرود در بازي هفته قبل خود مقابل گسترش فولاد تبريز بسيار با انگيزه و شاداب بازي کرد و به اعتقاد من مستحق باخت نبود، بنابراين ما اين تيم را دست کم نمي گيريم.

سرپرست تيم پيکان در مورد بدشانسي هاي اين تيم در چند بازي اخير گفت: در بازي هاي اخير با بدشانسي مواجه شديم، در بازي با پارس جنوبي جم پنالتي تيم ما تبديل به گل نشد و در ساير بازي ها نيز موقعيت هاي فراواني را از دست داديم. البته همه اين ها قشنگي فوتبال است و من اميدوارم در بازي هاي پيش رو قدر فرصت هايمان را بيشتر بدانيم.

طهماسبي در پايان با اشاره به عملکرد تيم پيکان در نقل و انتقالات نيم فصل عنوان کرد: تاکنون بازيکناني مثل سجاد مشکل پور و شاهين ثاقبيبه تيم ما اضافه شده اند و قصد داريم تا پيش از پايان مهلت نقل و انتقالات يک يا 2 مهاجم گلزن جديد جذب کنيم.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 11:57 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن