آقاي مدير! نترسيد ! با هم باشيد!
شماره خبر : 142400

 تورج عاطف

 
براستي باور کردني نيست ! چگونه طارمي همواره براي تيم پرسپوليس چون فاجعه اي عمل مي کند ؟ دوسال پيش طارمي بسيار راحت به باشگاه پرسپوليس آمد و در حالي که صحبت از عقد قرار داد او مي شد به ترکيه رفت و ناگهان با ريز اسپورت ! قرار داد امضا کرد . آن روزها همه ناراحت بودند و  شدت اين ناراحتي به قدري بود که تمرکز ها از بين رفت . آن گونه که مذاکرات مناسبي با کاوه رضائي ستاره بزرگ ايراني اين روزهاي تيم شارلروا نکردند . طارمي به پرسپوليس برگشت و وکيل او چون طوطيان شکر افشان سخن گفت . پرسپوليس سر خم کرد و بازيکني را گرفت که براحتي به تيم پشت کرده بود .

واقعه دوم در فصل آماده سازي تيم پيش از آغاز ليگ بود . طارمي به اردوها نيامد و دير به تيم ملحق شد و بار ديگر تيم  در مقابل طارمي سر خم کرد . اتفاق تلخي را که طارمي در سال گذشته براي پرسپوليس استارت زده بود در نيمه نهائي ليگ قهرمانان آسيا گريبانگير تيم را گرفت . طارمي محروم شد و تيم دچار شوک و  بازي رفت يک فاجعه شد.

طارمي محروم شد اما تيم چه اتفاقي برايش افتاد ؟ امروز آقاي گل ليگ پسر جواني است که هيچگاه در زمان طارمي به او اعتماد چنداني نداشتيم واو گل زد و يادمان داد که چقدر غافل از سعي و تلاش و وفاداري و استعدادهاي داخل تيم بوديم .

چهارماه  محروميت طارمي در حال گذر است که باز يک " طارمي گيت " ديگر به سراغمان آمده است . طارمي تمديد نمي کند و اين در حالي است که پرسپوليس  بدهي هاي او را با ريز اسپورت حل کرده است  اما او باز ساز رفتن کوک مي کند وعده اي اشک مي ريزند و اين در حالي است که ما عليپور را در غيبت طارمي کشف کرديم .

طارمي کيست ؟آقاي گل دو فصل گذشته ليگ ما است اما مگر عليپور تا اينجا آقاي گل نيست ؟ طارمي بزرگتر از ايرانپاک و بهزادي و محمد خاني و پيوس و دائي وبزيک ... است ؟ طارمي بزرگتر از نيمار است که بارسلونا وقتي او رفت کمي لغزيد اما حالا صدر نشين لا ليگا و پيروز ال کلاسيکو است چون بارسلونا تيم است نه نيمار

آقايان مدير ! طرفداران ! نترسيد با هم باشيد   اين تيم است که مهم است نه امثال بازيکني چون طارمي که نه اخلاق حرفه اي دارد و نه بذل و بخشش هاي پاسهاي مسلمان و... در جاهاي ديگر براي او وجود دارد. بازيکني که تمرکز ندارد و تصميم گيري هاي بچگانه او به تيم ضربه مي زند تنها مي تواند يک کالا براي کسب در آمد باشد .براي آنکه خيري براي تيم نخواست گريه نکنيد

ارسال در: سه شنبه 12 دي ساعت 19:11 (1396/10/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن