واکنش پيوس به گلزني هاي عليپور در پرسپوليس
شماره خبر : 141854
پيوس در واکنش به اظهارات علي پروين که گفته بود عليپور او را ياد پيوس مي‌اندازد، اظهار داشت: به هرحال علي‌آقا پيشکسوت ماست و حتماً چيزهايي در عليپور ديده است که اين حرف را زده.

فرشاد پيوس درباره شرايط فعلي پرسپوليس گفت: خوشبختانه پرسپوليس در بهترين وضعيت ممکن قرار دارد و امسال در سه جام مدعي است. پرسپوليس فصل گذشته هم مي‌توانست به فينال آسيا برسد، ولي بدشانسي آورد. اعتقاد من اين است که تيم برانکو امسال پتانسيل رسيدن به فينال ليگ قهرمانان آسيا را دارد، چون تيم بسيار باکيفيتي است.

کاپيتان پيشين تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه افزود: من از قبل هم گفته‌ام که پرسپوليس شانس اول قهرماني در ليگ برتر است و اگر اتفاق خاصي نيفتد دوباره قهرمان خواهد شد. تيم برانکو اين فرصت را دارد که در جام حذفي هم به قهرماني برسد.

وي در واکنش به اظهارات علي پروين که گفته بود عليپور او را ياد پيوس مي‌اندازد، اظهار داشت: به هرحال علي‌آقا پيشکسوت ماست و حتماً چيزهايي در عليپور ديده است که اين حرف را زده. عليپور واقعاً مهاجم خوبي است که شايستگي دعوت‌شدن به تيم ملي را دارد. او مي‌تواند در جام جهاني در ليست نهايي کي‌روش باشد.

مهاجم پيشين تيم فوتبال پرسپوليس درباره جدايي چوک از پرسپوليس و اينکه برانکو قرار است برادرش را به کادر فني اضافه کند، تصريح کرد: هر مربي اين اختيار را دارد که اعضاي کادر فني و بازيکنان را انتخاب کند. برانکو تصميم گرفته فردي را بياورد که امين خودش است. ما نمي‌توانيم از برانکو بابت آوردن برادرش به پرسپوليس انتقاد کنيم.

ارسال در: دوشنبه 27 آذر ساعت 02:03 (1396/9/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن