گل‌محمدي: جهانيان جريمه سر کوچه‌شان را هم به گردن ما مي‌اندازد
شماره خبر : 141844
مديرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: مالک باشگاه نفت زماني که سر کوچه‌‌شان هم جريمه مي‌شود, به گردن ما مي‌اندازد.

رضا گل‌محمدي ،درباره جلسه امروز (يکشنبه) در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران که با حضور افتخاري (مدير عامل باشگاه استقلال) و گرشاسبي (سرپرست باشگاه پرسپوليس) برگزار شد, اظهار داشت: با توجه به تاکيدات وزارت ورزش در اين جلسه راه‌هاي گسترش هم‌کاري اداره کل  با مسؤلان باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس بررسي شد. با توجه به اينکه بخشي‌ از زيرساخت‌هاي اين دوباشگاه در تهران دچار مسائل حقوقي است, هم‌فکري شد تا چگونه مي‌توان اين مشکلات را برطرف کرد. همچنين براي ميزباني شايسته اين دو باشگاه در ليگ قهرمانان آسيا صحبت شد.  بنا شد اين جلسات ادامه پيدا کند تا بتوانيم بخشي از دغدغه‌ها را برطرف کنيم. براي ميزباني اين تيم‌ها در آسيا نياز است مقامات استان تهران همکاري لازم را داشته باشند.

وي با بيان اينکه در اين جلسه درمورد کمک‌هاي مالي اداره کل به اين باشگاه‌ها هيچ صحبتي  نشده, افزود: استقلال و پرسپوليس از کمک‌هاي مالي دولتي منع شده‌اند و ما نمي‌توانيم حتي يک ريال هم به آنها کمک کنيم چون اين موضوع ممنوعيت دارد.

مديرکل ورزش و جوانان استان تهران در واکنش به اظهارات امروز جهانيان مبني بر اينکه مقصر جدايي درخشان از اين تيم رضا گل‌محمدي بوده است, گفت: اجازه بدهيد من درمورد اين موضوع صحبتي نکنم چون جهانيان زماني که سر کوچه‌‌شان هم جريمه مي‌شود, به گردن ما مي‌اندازد. من فقط يک نامه به مجمع واگذاري باشگاه نفت ارسال کردم در مورد اينکه طبق دستور مرجع قضائي نمي‌توانيم مجوز صادر کنيم و صراحتاً به اين موضوع اشاره کرديم.

وي ادامه داد: من از روزي که اين نامه را فرستادم پيش‌بيني مي‌کردم. ايشان (جهانيان) آزاد است که هر چه مي خواهد بگويد. من فقط از مجمع نفت خواستم که تکليف را روشن کنند چراکه اين تيم تهراني که حالا از آسيا حذف شده, حداقل در ليگ بماند. مجمع واگذاري نفت فعلا مالک اين باشگاه است و بايد آنها وضعيت را مشخص کنند.

گل‌محمدي در ادامه تصريح کرد: ما هيچ مشکل شخصي‌اي با جهانيان نداريم و هر شخص و گروهي که سه شرط لازم را تضمين کند مي‌تواند با توجه به ضوابط فدراسيون فوتبال مالکيت را بر عهده بگيرد. هرگاه اين سه شرط که حل مشکل دارايي, پرداخت  بدهي بازيکنان و کادر فني و پرداخت حق مکان ميزباني مسابقات‌شان است, اجرا شود و بتوانند از دستور رفع ممنوعيت مرجع قضائي را بگيرند, ما مشکلي نخواهيم داشت. از رسانه‌ها خواهش مي‌کنم که واقعيت‌ها را به منصه ظهور بگذارند تا همه با چشمان باز اتفاقات را رصد کنند و تشخيص بدهند که چه کسي واقعيت‌ها را مي‌گويد و چه کسي فرار رو به جلو مي‌کند.

وي در پايان تصريح کرد: چه طور مي‌شود ما اول آدم خوب و دوست‌ داشتني‌اي بوديم اما حالا که اين فرد به تعهداتش عمل نکرده و ما داريم قانون را اجرا مي‌کنيم شديم آدم بد؟ نامه مرجع قضائي ملاک عمل ما است. در حاضر حاضر تيم‌هاي پايه نفت و بخش بانوان آن تعطيل است و کادر فني اين تيم هم با مشکل رو به رو شده است.

ارسال در: يکشنبه 26 آذر ساعت 19:56 (1396/9/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن