مرور شاه‌‌ماهي‌هاي نقل‌وانتقالاتي؛ از رحمتي و جباري تا ستاره پرسپوليس
شماره خبر : 141747
مهدي رحمتي، شهباززاده، جباري و بيت‌سعيد بيشتر از بقيه استقلالي‌ها احتمال جدايي از تيم را دارند. با توجه به اينکه سپاهان هم دنبال دروازه‌بان است، چند گلر خوب در آستانه جدايي از تيم‌شان حضور دارند.

باز هم فصل نقل‌وانتقالات و باز هم بازار داغ شايعه. يک روز شهباززاده به ذوب‌آهن مي‌رود و روز ديگر خبر پيوستن فروزان به سپاهان منتشر مي‌شود. يک روز مهدي رحمتي زردپوش مي‌شود و جباري در مشهد ديده مي‌شود. خبرهايي که هنوز هيچ‌ کدام‌شان تاييد نشده‌اند. هر چند که در آستانه تاييد باشند و بازيکنان هم در مصاحبه‌هاي‌شان تاييد کنند که در آستانه جابه‌جايي قرار دارند. به همين بهانه همه شاه‌مهره‌هاي نقل‌وانتقالاتي مرور مي‌شود. بازيکناني که احتمال دارد از تيم‌شان جدا شوند و همه نگاه‌ها را به خودشان جلب کنند. 

مجتبي جباري: زيدان‌ِ آبي‌ها خيلي زود با مديران باشگاه به مشکل خورد و حالا ماه‌هاست که حتي اجازه حضور در تمرينات را هم ندارد. جباري حتي بعد از جلسه سه روز قبل با شفر هم به تمجيد از اين سرمربي پرداخت ولي بازگشت‌اش به تيم را در حيطه اختيارات مديران باشگاه دانست. حالا از گوشه و کنار خبر رسيده که چند باشگاه مانند سياه‌جامگان براي به خدمت گرفتن مجتبي جباري دست به کار شده‌اند.

مهدي رحمتي: پس از شکست استقلال در هفته پنجم مقابل پديده تا الان رحمتي روي نيمکت نشسته است. با توجه به آمادگي بالاي حسيني، بعيد نيست که رحمتي قبل از بازنشستگي به تيمي ديگر برود تا به او بازي برسد. تحمل نيمکت‌نشيني براي کاپيتان استقلال خيلي هم ساده نيست.

حسن بيت‌سعيد: بازيکني که همين فصل قبل با ده گل زده و پنج پاس گل، يکي از بهترين‌هاي ليگ بود، در اين فصل روي هيچ گلي تاثير نداشت. حالا شفر هم خيلي به او اعتقاد ندارد و در همه حدس و گمان‌هايي که از ليست مازاد استقلال منتشر مي‌شود حضور دارد.

عيسي آل‌کثير: با توجه به اينکه نفت تهران درصد خيلي پاييني از قرارداد بازيکنانش را داده، شنيده شده اين بازيکن مي‌خواهد با استفاده از بندقراردادش، يک طرفه فسخ کند و از نفت جدا شود.

آندرانيک تيموريان: کاپيتان سابق تيم ملي در يک سال اخير به قدري روند سرپاييني‌اش را با شيب تند رفته که حالا فيروز کريمي هم به او اعتقاد ندارد و در روزهاي اول حضورش اعلام کرد که نيازي به آندو ندارد. هر چند که تيموريان در بازي‌هاي آخر نيم‌فصل بازي کرده، ولي در صورت پيشنهاد بهتر، احتمالا باشگاه مخالفتي با جدايي‌اش نخواهد داشت.

موسي کولي‌بالي: مدافع استقلال‌خوزستان سه روز قبل در مصاحبه‌اي گفت: «بعد از اينکه به استقلال‌خوزستان آمدم ديدم تنها مي‌خواهند در ليگ برتر بمانند. من هم نميخواهم در تيمي بازي کنم که براي جام نمي‌جنگد و تنها مي‌خواهم رضايت نامه من را بدهند». آناليزورهاي نود به کولي‌بالي به‌عنوان بهترين بازيکن تيم‌اش نمره 2،75 را در نيم‌فصل نخست داده‌اند که نشان مي‌دهد اين بازيکن در صورت دريافت فسخ قرارداد مي‌تواند نيم‌فصل متفاوتي را رقم بزند.

شهاب گردان: در فصلي که سپاهان در به در دنبال دروازه‌بان است، گردان نيمکت‌نشين دروازه‌بان  23 ساله تيم‌اش شده است. اتفاقي که شايد گردان را قلقلک دهد که به‌عنوان دروازه‌بان اول به تيم سابق‌اش برگردد.

مهرداد محمدي: سپاهان به سايپا پيشنهاد جابه‌جايي محمدرضا اخباري با مهرداد محمدي را داده است. باشگاهي که چنين پيشنهادي مي‌دهد، قطعا با پيشنهادهاي ديگر هم راضي به جدايي محمدي خواهد شد.

محمدرضا اخباري: در چهار بازي اخير سايپا به حامد فلاح‌زاده بازي داده است و حالا اخباري سکونشين، راهي جز جدايي از اين تيم را ندارد.

محمد ابراهيمي: يحيي گل‌محمدي مصاحبه تندي عليه اين بازيکن کرد و گفت که ابراهيمي بدترين بازيکن تيم‌اش در نيم‌فصل اول بود. هر چند که حالا يحيي عقب‌نشيني کرده و او را از ليست مازاد خارج کرد، ولي با حواشي اخير راضي به جدايي اين بازيکن خواهد شد. فقط کافي است پيشنهادي به محمد ابراهيمي برسد که براي اين بازيکن هم راضي‌کننده باشد.

محسن فروزان: در چند روز اخير شايعه‌هاي زيادي به بيرون درز کرده که سپاهان با فروزان به توافق رسيده و اين درواز‌ه‌بان هم به مديران اصفهاني گفته بايد پول رضايت‌نامه‌اش را به پارس بدهند و او مشکلي بابت جدايي از تيم ندارد.

سجاد شهباززاده: سجاد در اين فصل اصلا گل نزد و در هفته‌هاي اخير هم کمتر به بازي مي‌رود. قلعه‌نويي هم گفت که اگر استقلال نيازي به او ندارد، راغب است که شهباززاده را به ذوب‌آهن ببرد.

سيامک نعمتي: ستاره فصل قبل پيکان هم قرباني يک تصميم برانکو شده است. برانکو خيلي به نيمکت‌نشينان تيم‌اش بها نمي‌دهد و با همين فرمول و اعتماد به بازيکنان فيکس، سه فصل است که بهترين تيم ايران را ساخته. حالا نعمتي هم خيلي واکنش مثبتي نسبت به نيمکت‌نشيني‌اش ندارد و حرف و حديث‌هاي زيادي مبني بر جدايي‌اش منتشر شده است.

ارسال در: پنجشنبه 23 آذر ساعت 17:36 (1396/9/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن