حقه عجيب روس ها در اصفهان!
شماره خبر : 141744
در جريان وزن کشي رقابت هاي چهارمين دوره کشتي فرنگي باشگاه هاي جهان در اصفهان، کادر فني روسيه قصد فريب ناظران وزن کشي را داشتند.

چهارمين دوره رقابت هاي کشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان از صبح امروز پنج شنبه در سالن 6 هزار نفري 25 آبان شهر اصفهان و به مدت 2 روز آغاز شد.

 

اين رقابت ها بر اساس قانون جديد وزن کشي اتحاديه جهاني کشتي و همچنين اوزان جديد که به 10 وزن افزايش پيدا کرده است، برگزار مي شود.
هر چند اتحاديه جهاني کشتي با ارفاق 2 کيلوگرم به کشتي گيران سعي کرده فشار چنداني به کشتي گيران وارد نشود اما با اينحال اتفاق جالبي در جريان مراسم وزن کشي روز نخست رخ داد.
زمانيکه الياس ماگمدوف نفر دوم کشتي روسيه که قرار بود در وزن 77 کيلوگرم براي روس ها به ميدان برود، به روي باسکول وزن کشي رفت، يکي از اعضاي کادر فني روسيه که از 400 گرم وزن بيشتر کشتي گيرشان آگاه بود، به باسکول نزديک شد و به صورت پنهاني پاي خود را به زير باسکول برد و با فشار دادن به سمت بالا سعي کرد ناظران متوجه وزن اضافي کشتي گيرشان نشود، اما اين اقدام غيراخلاقي وي با هوشياري يکي از اعضاي کادر فني ايران و اطلاع وي به ناظران ناکام ماند تا اين کشتي گير روس از رقابت ها کنار گذاشته شود.

ارسال در: پنجشنبه 23 آذر ساعت 17:20 (1396/9/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن