برانکو: هنوز قشقايي را يادمان هست/ فردا گزينه پيروزي هستيم
شماره خبر : 141737
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پنهان نمي‌کنم که ما گزينه پيروزي هستيم، اما نبايد اصلا حريف را دسته کم بگيريم.

برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل بادران در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي اظهار داشت: پرسپوليس تنها تيمي است که در تعطيلات بازي مي‌کند. بازي خطرناکي داريم و هنوز قشقايي در يادمان هست.

وي ادامه داد: بادران تيم دوم جدول ليگ دسته اول است. براي ما فرقي نمي‌کند که با اين تيم يا حتي تيم‌هايي، چون مشکي‌پوشان و سپيدرود رشت که پايين جدول هستند، بازي کنيم و نبايد از ميل و اراده خودمان که پيروزي هست، عقب بکشيم. پنهان نمي‌کنم که ما گزينه پيروزي هستيم، اما نبايد اصلا حريف را دسته کم بگيريم، چون مي‌تواند براي ما خطرناک باشد. همه بازيکنان سالم هستند و براي قرار گرفتن در بين 11 بازيکن اصلي رقابت مي‌کنند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در واکنش به اظهارات رئيس هيئت مديره بادران که گفته بود بلايي بدتر از قشقايي سر پرسپوليس مي‌آورند، گفت: ايشان مدير باشگاه هستند و هر مربي و مديري بايد به تيمش اعتقاد و ايمان داشته باشد و حق دارد خوش بين باشد. چيز بدي در اين موضوع نمي‌بينم و همين مسئله مي‌تواند هشداري براي تيم ما باشد.

برانکو در مورد اينکه ظاهرا تصميم گرفته براي بازي فردا از بازيکنان ذخيره استفاده کند، تصريح کرد: ما بازيکن ذخيره نداريم. طبيعي است تعدادي از بازيکنان در هر بازي روي نيمکت مي‌نشينند، اما تيم ما 22 بازيکن اصلي به همراه دروازه‌بان دارد. فردا خواهيم ديد در زمين چه کساني بازي مي‌کنند.

وي در مورد بازي رئال‌مادريد و الجزيره امارات که خودش تماشاگر آن بود، گفت: از ديدن اين بازي خيلي راضي‌ام و در کنار آن روش بازي الجزيره را ديدم. متوجه شدم که سبک فوتبال امارات در چه حدي است و آيا افت داشته‌اند يا نه. بازي ورزشي جالبي بود و الجزيره با افتخار باخت.

برانکو تصريح کرد: البته دو گل رئال را قبول نکردند. رئال 37 موقعيت داشت که 15 ضربه به سمت دروازه بود. اين فوتبال است و ديديم با اين همه شانس گلزني، بازي دو بر يک تمام شد. شايد بازي فردا براي ما هم مشابه همين بازي باشد. ديديم که با وجود اينکه دو بازيکن الجزيره به سمت دروازه خودشان رفتند، اما گل رئال را قبول نکردند. در فوتبال چنين مسائلي رخ مي‌دهد و مي‌تواند گوشزدي براي بازيکنان من باشد.

ارسال در: پنجشنبه 23 آذر ساعت 14:25 (1396/9/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن