مورينيو: اگر رقابت بر سر قهرماني ليگ مشخص شده بود الان من در برزيل بودم
شماره خبر : 141726

با وجود اختلاف يازده امتياز منچسترسيتي نسبت منچستريونايتد، مورينيو هنوز به قهرماني در ليگ برتر انگليس اميد دارد.

هر دو تيم شهر منچستر موفق شدند شب گذشته حريفان خود را از پيش رو بردارند. تک گل لوکاکو در الدترافورد مقابل بورنموث براي کسب سه امتياز کافي بود و آن ها با سه امتياز اختلاف نسبت به چلسي در رده دوم هستند. سيتي هم موفق شد با چهار گل سوانزي را تحقير کند و جايگاه خود در صدر جدول محکم تر.

وقتي از مورينيو راجع به قهرماني ليگ برتر سوال شد او گفت:

ما بازي به بازي تلاش مي کنيم که سه امتياز را کسب کنيم. بازي سختي مقابل وست بروم داريم و بايد براي پيروزي در اين بازي و بازي بعد نيز تلاش کنيم. ليگ برتر در ماه مي به پايان خواهد رسيد، اگر الان به پايان رسيده بود الان من در برزيل يا لس آنجلس بودم. 

مورينيو در خصوص بازي نيز گفت:

بازي سختي بود و شکست در بازي قبلي برعکس پيروزي به ريکاوري کردن شما کمکي نمي کند. بورنموث حريف سرسختي بود. اگر ما گل دوم را به ثمر مي رسانديم شب آرام تري داشتيم. 

مورينيو در ادامه افزود:

من از کسب سه امتياز راضي هستم. آن ها يک روز بيشتر از ما استراحت کرده بودند و نفس بيشتري داشتند و از نظر ذهني نيز آزاد تر بودند، زيرا ما بازي سخت تري نسبت به آن ها داشتيم. ما شانس هاي زيادي داشتيم، مارسيال يک موقعيت خوب را از دست داد و مارکوس رشفورد مي توانست تاثير زيادي روي بازي داشته باشد و در پانزده دقيقه آخر آن ها فشار زيادي به ما آوردند.

ارسال در: پنجشنبه 23 آذر ساعت 12:16 (1396/9/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن