جلسه اضطراري در فدراسيون فوتبال در واکنش به صحبت هاي دبيرکل AFC
شماره خبر : 141523
در حاشيه سمينار هم انديشي و دانش افزايي روساي کميته ها و هيات هاي فوتبال در کيش اين خبر به بيرون درز کرده که قرار است شنبه جلسه اضطراري فدراسيون فوتبال با حضور مديران باشگاه‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا برگزار شود.

روساي کميته هاي فدراسيون فوتبال و هيات هاي فوتبال استاني که براي شرکت در سميناري تحت عنوان هم انديشي و دانش افزايي به کيش رفته اند و در اين ميان مدرسين خارجي هم در اين سمينار حضور پيدا کرده اند.

در هر حال در حاشيه اين مراسم يک خبر مهم منتشر شده و آن نشست اضطراري مديران فدراسيون فوتبال با مديران باشگاههاي ايراني حاضر در ليگ قهرمانان آسياست. پس از صحبتهاي ويندزور جان دبيرکل کنفدراسيون فوتبال آسيا درباره اينکه ميزباني ايران و عربستان طبق دو فصل پيش برگزار مي شود و ايران و عربستان بايد در کشور ثالث به مصاف هم بروند، فدراسيوني ها و به خصوص مديران استقلال و تراکتورسازي تصميم گرفته اند روز شنبه جلسه اضطراري را با حضور دستگاه‌هاي مختلف در محل فدراسيون فوتبال ايران برگزار کنند. مهدي تاج که حدود دو هفته پيش اعلام کرده بود با مصوبه کميته مسابقات کنفدراسيون فوتبال آسيا، پيروزي بزرگي نصيب فوتبال ايران شده است و ديگر ايران براي ميزباني از عربستاني ها به کشور ديگري نمي رود، با چالشي جديد روبرو شده است.

جالب اينجاست که تاج و ساکت اعلام کرده بودند کميته اجرايي اي اف سي، مصوبات کميته مسابقات را تصويب خواهد کرد اما صحبتهاي دبيرکل اي اف سي، ماجرا را پيچيده تر کرده است. در يکي دو روز گذشته هم علي کفاشيان، عضو کميته اجرايي اي اف سي، مرتب مصاحبه کرده و اعلام کرده که دبيرکل اي اف سي بر خلاف نظرات اعضاي کميته اجرايي اي اف سي صحبت کرده است. البته آقاي کفاشيان هيچ اشاره اي به مصوبات کميته اجرايي اي اف سي نکرده و آنطور که از شواهد و قرائن پيداست، در کميته اجرايي مصوبه اي درباره لغو ميزباني ايران و عربستان در کشور ثالث وجود ندارد. رئيس فدراسيون فوتبال ايران يکي دو روز پس از ادعاي پيروزي بزرگ هم در اظهارنظر جالب توجهي گفته بود اگر اي اف سي، ميزباني در کشور ثالث را لغو نکند، احتمال کنار کشيدن تيم هاي ايراني از رقابتهاي زير نظر اي اف سي وجود دارد!

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 22:36 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن