رفتار تراکتوري‌ها مغاير اخلاق و قانون است
شماره خبر : 141506
مدير تيم فوتبال ذوب آهن گفت: براساس قوانين فيفا تماس‌‌هاي باشگاه تراکتورسازي با بازيکنان ما غير قانوني است و تحميل فشار بر باشگاهي براي جدا کردن بازيکنانش هويت آن باشگاه را دچار ضربه مي‌کند.
علي شجاعي درباره تماس‌هاي باشگاه تراکتورسازي با چند بازيکن ذوب‌آهن اظهار داشت: پيش از فصل نقل و انتقالات نيم فصل، باشگاه تراکتورسازي اقدام به صحبت و مذاکره با چند بازيکن ما کرده، اين در حالي است که اين اقدام از نظر اخلاقي جايگاهي ندارد و به لحاظ آموزه‌هاي ديني نيز عمل قابل قبولي نيست.


وي افزود: در آموزه‌هاي ديني ما آمده است که وقتي به دنبال خريد مال يا محصولي هستيد بايد مالک او را راضي کنيد، به عنوان نمونه وقتي ما به دنبال خريد يک خودرو هستيم صاحب آن خودرو را راضي مي‌کنيم، حالا صحبت از بازيکناني است که سال‌هاي زيادي براي پرورش آنها زحمت کشيده شده است و همگي انها با ذوب اهن قرارداد دارند. مدير تيم فوتبال ذوب‌آهن بيان کرد: اين نخستين بار نيست که باشگاه تراکتورسازي دست به اينگونه رفتارها مي‌زند، پيش از اين براي حضور هادي محمدي، بازيکنان اميد ذوب اهن و بازيکنان ديگر تيم‌ها نيز چنين اقدامي را شاهد بوديم و بايد بگوييم در اين کار خيري وجود ندارد.


وي با بيان اينکه آقايان تاج، ساکت و ديگر مسئولان فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ بايد از هويت باشگاه‌ها دفاع کنند در غير اين صورت متحمل کوتاهي شده‌اند، افزود: وقتي 3 بازيکن تيم به اجبار راهي تيم ديگري شوند به هويت يک باشگاه ضربه وارد مي‌شود.


شجاعي گفت: محروم بودن تراکتورسازي در پنجره نقل و انتقالات قبل توجيهي بر اين نيست که به خاطر فقر بازيکن خود در فرصت بعدي نقل و انتقالات بخواهند فشاري به ديگر تيم‌ها وارد کنند.


مدير تيم فوتبال ذوب‌آهن با بيان اينکه براساس قوانين فيفا اين تماس‌ها با بازيکنان ما غير قانوني است، تصريح کرد: در طول زمان نيز مي‌بينيم که تراکتورسازي آن طور که بايد و شايد نتوانسته بهره مندي کاملي از حضور خود در ليگ داشته باشد و تاکنون موفق به کسب جام نشده‌ است، شايد به همين خاطر است که باشگاه‌هاي سازنده از اينکه بازيکنان خود را به اجبار به اين باشگاه بدهند راضي نيستند و خير اين موضوع به اين باشگاه نمي‌رسد.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 16:14 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن