شيرجه‌هايي به سبک گلر استقلال +عکس
شماره خبر : 141503
در روز پاياني نيم فصل نخست ليگ هفدهم استقلال موفق شد با ثبت يکي از شيرين ترين بردهاي خود بار ديگر بارقه‌ي اميد براي بازگشت به روزهاي اوج را زنده کند.
برتري سه گله برابر سپاهان به عنوان پرافتخارترين باشگاه ليگ برتري آن هم در روزهاي بد و نااميدکننده باعث شد تا استقلال يک بار ديگر بارقه اي از اميد را در دل هوادارانش زنده کند، بلکه با پايان دادن به روزهاي تيره و تار دوباره به جمع مدعيان قهرماني بازگردد.


اين برد از آن جهت براي استقلالي ها حائز اهميت بود که هم موتور گلزني تيم شان روشن شد، هم روال گل نخوردن هاي اين تيم و تحکيم ساختار تدافعي ادامه پيدا کرد. اتفاقي که در رقم خوردن آن گلر جوان و باانگيزه آبي ها نقش به سزايي در آن داشت و با سوپرسيوهاي ديدني خود بارها موقعيت هاي صد درصد گلزني مهاجمان سپاهان را ناکام گذاشت تا ششمين کلين شيت خود در 10 بازي که براي استقلال به ميدان رفت را در ليگ برتر ثبت کند.


نمايش ديدني و شيرجه هايي که به سبک سيدحسين حسيني ثبت شد نه تنها نشان داد اين گلر جوان تا چه حد آماده و سرحال است، بلکه نويد ظهور يک دروازه بان ششدانگ را براي آبي هاي پايتخت داد تا آنها هيچ دغدغه اي از بابت مرد شماره يک خود براي ادامه فصل و حتي سال هاي آتي نداشته باشند و مهم تر از همه اين که اميدوار به داشتن نماينده اي در بين گلرهاي ايران در جام جهاني 2018 بمانند.


سيدحسين حسيني با کمک ساختار تدافعي استقلال که هر روز کامل تر و هماهنگ تر از روز قبل ظاهر شد با بسته نگه داشتن دروازه مقابل مهاجمان سپاهان رکورد 810 دقيقه گل نخوردن در جريان بازي را ثبت کردند که از اين رکورد اگر بخواهيم گل هاي خورده اين تيم از روي نقطه پنالتي را کم کنيم رکورد 527 دقيقه گل نخوردن براي دروازه بان آبي ها ثبت مي شود.


آماري قابل توجه و اميدوارکننده که مي تواند سيدحسين حسيني را مرد اول اين روزهاي استقلالي ها معرفي کند. شايد به همين خاطر هم بود که گلر آبي ها بعد از نمايش عالي و سوپرسيوهاي ديدني که مقابل سپاهان داشت با شنيدن سوت پايان بازي از سوي عليرضا فغاني شادي زايد الوصفي از خود نشان داد، شادي که نشان از رضايت او از عملکردش بعد از بازگشت به ترکيب اصلي و طي 10 هفته اخير ليگ برتر داشت.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 16:06 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن