گروه G ليگ قهرمانان؛ صعود بشيکتاش به دور بعد ليگ قهرمانان و باخت خانگي موناکو در مقابل لايپزيگ
شماره خبر : 140832
از گروه G رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در هفته چهارم، تيم بشيکتاش در ديداري که زودتر از ساير بازي ها برگزار شد مقابل پورتو به تساوي 1-1 دست يافت و موناکو در خانه مقابل لايپزيگ با نتيجه 4-1 شکست خورد.

به گزارش سايت روزنامه نود با اين نتايج بشيکتاش با يازده امتياز در صدر، پورتو و لايپزيگ با هفت امتياز به ترتيب دوم و سوم و موناکو با دو امتياز در رده چهارم قرار گرفتند.

بشيکتاش و پورتو

در ديدار نخست امشب که از ساعت 20:30در ورزشگاه وودافون برگزار شد، بشکيتاش توانست با مساوي 1-1 به عنوان صدر نشين گروه هفتم به دور حذفي ليگ قهرمانان صعود کند. در اين ديدار ابتدا تيم مهمان توانست برخلاف جريان توسط فيليپه توانست در دقيقه بيست و نه به گل برسد، اما در دقيقه در دقيقه چهل و يک تاليسکا توانست بازي را به تساوي بکشاند. در نيمه دوم نيز بشيکتاش با حمايت هوادارانش سوار بر بازي بود، ولي حملات شاگردان سنول گونش نتيجه نداد. 

بشيکتاش و پورتو

با اين تساوي بشيکتاش به عنوان تيم نخست به دور بعد صعود کرد.

موناکو و لايپزيگ

در ديگر ديدار اين گروه که در ورزشگاه خانگي موناکو برگزار شد، دو تيم موناکو و لايپزيگ به مصاف هم رفتند که در پايان تيم مهمان توانست با نتيجه پرگل 4-1 به پيروزي برسد. در دقيقه پنج ارسال زميني سابيتز با دفع اشتباه ژمرسون راهي دروازه خودي شد تا لايپزيگ به گل اول برسد. اما چهار دقيقه بعد پاس در عمق کوين کمپل به تيمو ورنر رسيد، تا اين مهاجم فرصت طلب دروازه ميزبان را براي بار دوم باز کند. در دقيقه سي و يک نيز تيمو ورنر از روي نقطه پنالتي اختلاف دو تيم را به عدد سه رساند. در ادامه فالکائو در دقيقه چهل و سه روي پاس لوپس با ضربه سر دروازه لايپزيگ را باز کرد تا موناکو کمي به بازي اميدوار شود. فقط دو دقيقه بعد از گل موناکو، نبي کيتا هافبک خشن لايپزيگ با چرخش زيبا و محو کردن کميل گليک با يک بغل پا دروازه سوباشيچ را براي بار چهارم گشود. در نيمه دوم نيز حملات دو تيم نتيجه نداد و بازي با نتيجه 4-1 به سود مهمان پايان يافت.

تيمو ورنر

با اين حساب صعود پورتو و بشيکتاش به دور حذفي ليگ قهرمانان اروپا به هفته آخر کشيده شد.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 21:48 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن