شرط جدي شفر براي مديران استقلال
شماره خبر : 140825
شفر در تازه ترين اظهاراتش خطاب به مديران باشگاه استقلال اعلام کرده تا زمان جذب دفاع خوب، روزبه چشمي دفاع وسط خواهد بود!

شنيديم وينفرد شفر در تازه‌ترين حرف‌هايش خطاب به مديران استقلال تهران گفته «تا زماني که دفاع وسط خوب نياوريد، روزبه چشمي دفاع وسط خواهد بود». اين در حالي است که کارلوس کي‌روش هم در بازي‌هاي اخير تيم ملي از روزبه چشمي در پست دفاع مياني بازي گرفته است. مرد پرتغالي معتقد است روزبه چشمي سرعت خوبي دارد و از تکنيک مناسبي هم بهره‌مند است و الکي زير توپ نمي‌زند. هرچند چشمي تجربه مناسبي براي بازي در دفاع مياني ندارد ولي با اين حال مورد توجه کي‌روش براي اين پست است.

وينفرد شفر هم چنين اعتقادي دارد. در غياب پژمان منتظري که گفته مي‌شود کتفش از سه جا شکسته است، مرد آلماني تصميم گرفته از چشمي به عنوان دفاع وسط ثابت تيمش استفاده کند.

سرمربي استقلال تهران از روزبه چشمي به عنوان زوج مجيد حسيني در دفاع مياني استفاده مي‌کند و به او اعتقاد دارد. البته خود روزبه چشمي هم برخلاف دوران تيم اميد از بازي در پست دفاع وسط ناراضي نيست.

هافبک دفاعي استقلال تهران خوب مي‌داند با درخشش در پست جديد مي‌تواند در جام جهاني 2018 روسيه هم فيکس بازي کند. لطفاً تعجب نکنيد! پژمان منتظري مصدوم است. محمدحسين کنعاني‌زادگان هم رباط پاره کرده است. سيدجلال حسيني پا به سن گذاشته و کي‌روش اعتمادش نسبت به محمد انصاري را از دست داده است. فقط مرتضي پورعلي‌گنجي نسبت به جايگاه ثابت خود در تيم ملي اعزامي به جام جهاني 2018 روسيه مطمئن است. ساير مدافعان از جمله عزت‌ا... پورقاز براي بازي کردن کنار پورعلي‌گنجي رقابت دارند و به نظر مي‌رسد روزبه چشمي شانس زيادي براي رسيدن به اين هدف داشته باشد. چشمي مي‌تواند در فصل جاري تجربه‌اش در دفاع مياني را بالاتر برده و به اعتماد به نفس کامل برسد.

گرچه گفته مي‌شود وينفرد شفر آلماني در نيم‌فصل دنبال خريد مدافع جديد بوده و مي‌خواهد لئوناردو پادواني را جواب کند اما بعيد مي‌دانيم به پست جديد روزبه چشمي دست بزند. تصميمي برد- برد هم براي شفر و استقلال و هم روزبه چشمي!

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 18:07 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن